Svatba v roku 2018 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky chci se zeptat plánuje některá z Vás svatbu až na rok 2018 ??? A jestli už se porozhlížíte po inspiracích ??
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pokud by měl někdo zájem o zábavu na svatbu, nechť mrkne na moje stránky... Snažím se databázi postupně rozšiřovat, doplňovat o fotky a samozřejmě také různé rekvizity a doplňky pro svatby kterých se osobně účastním jako DJ a moderátor.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Tak jak jste na tom nevěsty, jaký u vás vyhrál termín a co už máte zařízeno? :) My máme 18.8., restaurace, kde bude celý den i obřad zařízena, na úřadě domluveno, ve středu máme schůzku s fotografem. Vše už mám v hlavě :) Jen nevím, kdy jít na šaty, kdy objednat dort nebo květiny ...
Odpovědět
My máme kapelu, fotografa, kameramana, vizážistku, stan, potahy, židle, penzion, kde bude i obřad i raut, matriku. Zamluvené šaty, koupený oblek. teď připravujeme oznámení a dojednáváme oběd a raut. Mám z nás radost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba 9.6 a zařízeno už téměř vše, jen koupit oblek =) a dort
Odpovědět
My máme 16.6. Zajištěné je snad vše podstatné.. obřad, místo oslavy, fotograf, Dj, kadeřnice, prsteny, oblek i šaty, sladké. Jen květiny chybí, vizážistku žádnou dobrou neznám, tak to bude boj a kameramana nemáme a nejspíš řešit nebudeme. Teď už pomalu vybírám oznámení a dekorace stolů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Pokud byste hledali kapelu na svoji svatbu, mohu doporučit naše služby skupiny Bosáci. Hrajeme po celé republice. Ročně odehrajeme cca 90 akcí, z toho 40 svateb. Máme bohaté zkušenosti, široký repertoár. Více v odkazu na webovky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?