Svatba ŘÍJEN 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Na partnerovy narozeniny v květnu jsme se "domluvili" a na moje 22.10.2016 to spácháme :) Obřad bude v Ostravě na Nové radnici a hostina v Jilešovicích v penzionu Kamenec. Je tady někdo další říjnový? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zikisek vůbec nevím, že se z wolframu dělají :) jdu to vygůglit :) my klasika zlatečko, jen nevím jaké, objevila jsem i růžové a je úžasné
Odpovědět
Profilova fotka
Máme v plánu 8. října. Ale kromě nápadu na datum nemáme vůbec nic. Tak snad to stihneme. Teď hledáme místo na obřad a párty.
Odpovědět
Profilova fotka
držím palečky, myslím, že určitě ještě něco pěkného najdete :) my jsme začali vyřizovat 10.5. a dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
@julie_t to vám vyšlo úžasně :) taky budu doufat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacato Dělají a vypadají skvěle :)
Odpovědět
My máme úplně stejný termín 22. 10. 2016 ;), je to na den přesně naše 10. výročí. Ale máme obřad i hostinu raději vevnitř - ta nervozita ohledně počasí by mě až moc stresovala a to mi přišlo zbytečné. Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím jen to nejdůležitější - místo obřadu a hostiny a domluvenou švadlenu na šaty (a pak teda pár vyložených blbostí jako oblečení na rozlučku a posvatební den, či věci do candy baru). Asi bych s tím měla zase pohnout, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@terezajosefina já myslím, že to je tak akorát se začít starat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín máme také stejný, počasí se bojíme asi každá :-).V kolik jste si naplánovali obřad? Mě by se líbilo v 14:00, ale trochu se bojím abychom pak nebojovali se světlem.
Odpovědět
Aj jaaaaa ho tak maaam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad v 11:15 a z toho mám zas obavy já, to abych vstávala v 5 :D :D Oběd kolem 14 asi bude a světlo uvidíme no, pěkné na focení by mohlo být tak do 17h pokud bude hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se pridavam. Mame termin 21.10. Zamluveny mame misto na obrad, hostinu a raut-vse na 1 miste. Ted jsem domluvila fotografku a kadernici. Jinak mame 4m.holcicku, tak jsem zvedava, jak to pujde
Odpovědět
Ahoj my 22.10. Uz se tesim :) obrad mame v pul 1, snad to neni pozde, dlouho jsem s tim bojovala, zda to nebi pozde. Zamluvene mame: fotografa, kameru, obrad, misto hostiny, dort, saty, prstynky, zakusky, vdolky, vino, ponauceni nam zbyva uz jen jedno, jednu cast hudby a pak takove ty drobnosti-razitko, svat.strom, tuzky, kvetiny na stoly chci nevestin zavoj, ten ma zasazeny teta, tak uvidime :) ted se chcu pustit do vyroby pozvanek. Nejvic me stresuje, ze me pladi rodice a rodina kdy uz to a at jim dame to a kolik to. Preji mnoho klidnych zarizovani :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Milé nevěsty. Dovolte mi, abych vám nabídl služby naší hudební skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách (máme jich odehráno téměř 300), plesech, narozeninách apod. V repertoáru najdete jak lidovky, tak oldies hity i současné pop-rockové písničky. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě zde prostřednictvím SZ. Spoustu informací naleznete v mém profilu, doporučuji pak navštívit galerii svatebních párů, kdy u fotek jsou doplněny reference od našich klientů, kterým jsme hráli. :) Těším se na případnou spolupráci. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak šatičky vybrány :) v pátek jdeme na prstýnky :) děti jsme nechali babičce na chatě, tak máme konečně prostor vše oběhnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacato všechny jsme tu říjnové :DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@trisstann že by :D :D asi by bylo divné, kdyby tu byly listopadky a zářijovky...
Odpovědět
Holky, my jsme měli svatbu 26.10.2013 a počasí bylo nádherné. Ani velké horko ani zima, sluníčko svítilo až do večera. A každý rok, co máme výročí, je pokaždé krásně. Podle mě je říjen dobrá volba, neměnila bych to :-) Můžete mrknout do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silvinek my máme 22.10. tak se taky těším na krásný podzimní den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@silvinek krásné jste to měli :)
Odpovědět
@kacato Moc děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tady nekdo kdo má svatbu v říjnu a absolutně nestiha jako já? Šaty jsem si objednala blbě( mojí vinou, preklikla jsem se ve velikosti, samozřejmě mi je nevymění, takže jsem musela objednat znova a menší) takže náhradní mi prijdou az tyden před svatbou :-( a dneska mi psali z bisaku že mají nějaké nespecifikované zpoždění!!! Jako nervy mám v kyblu, ty dvě nejdůležitější věci nemám!!!
Odpovědět
@ynez Hodím sem takové to klasické klišé, že to nejdůležitější už máš - snoubence ;) a taky předpokládám, že i místo obřadu a oslavy už máš, což je pro mě osobně to nejzásadnější. Hlavu vzhůru, pořád máš minimálně měsíc, což je spousta času. Hlavně nezmatkovat a určit si priority ;), přeji hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
@terezajosefina vidíš, málem bych na nej zapomela 😂!!! Tak teda joo, to nejdůležitější mám😍
Odpovědět
@ynez Možná vím, proč mají v Bisaku zpoždění: Puncovní úřad měl 2 týdny "prázdniny", nám se prstýnky taky zpozdily... Jako - je to fakt dobrej nápad, vzít si 2 týdny volno, ale když jsem k sakru Puncovní úřad a vrcholí svatební sezóna??? WTF?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? No tak snad to stihnou, mrzelo by mě to..ale je to naše vina nakonec.. Ja je chtěla objednat už v květnu a přítel pořád co hystercim, že je času dost.. samozřejmě není😣 má se to zařizovat s předstihem !!! Včera jsem říkala příteli : tak jsme se poučili "na příště budeme vědět" 😂😂😂
Odpovědět
Profilova fotka
@ynez DRŽÍM PALEČKY AŤ VŠE STIHNETE :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jak se vede? my se placatíme v chorvatsku na dovči, tak žádný stres, ten bude až přijedem :D :D Jsem zvědavá, jaké budete mít kytice a výzdobu? Hoďte pár tipů a obrázků pokud chcete :) Já jsme se nakonec rozhodla pro šampaň nebo bílou a k tomu na stoly podzimní výzdobu, uvidím co floristka navrhne, svou představu jsem jí poslala, tak uvidíme. Kytici chci taky podzimní, klidně šípky, listy, co bude :) Dort taky podzimní s barevným listím. Když už říjen, tak už :D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme tmavě modrou svatbu,takže nic moc :D
Odpovědět
Profilova fotka
@pky nebudete mít svatbu na sněhu? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@patkovanina uvidíme :) snad se ještě oteplí :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?