Svatba 30.července

Ahoj holky, co mate svatbu ted v sobotu, co řikate na počasi? Nám zatim hlasi 18st a dest, takove ochlazeni na konci července bych opravdu nečekala. Vubec nestresuju ohledne svatby, ale to počasi me moc v klidu nenechává🥴
Odpovědět
Profilova fotka
@lenusaak v červenci vždycky prší a je zima
Odpovědět
V červnu a červenci je buď vedro nebo leje, málokdy něco mezi tím, tak to je a počasí si nevybereš. Bude pršet štěstí.
Odpovědět
Nenech si kazit svatební den něčím, co nelze ovlivnit 🙂
Odpovědět
My se bereme v září na jižní moravě...přestože to tam patří k nejsušším místům v republice, také mám obavy prakticky jen z počasí. Ale kdo ti co na který termín zaručí? Úplně stejně může propršet celý srpen, v červenci být dusno a bouřky nebo v červnu udeřit tornádo. O víkendu jsme byli na svatbě, kde bylo úmorných 36 stupňů. A jak všichni juchali, když pak večer sprchlo a teplota klesla. Nic si z 18 stupňů nedělej a hlavně si to užij! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Předpověď mi ukazuje sice déšť, ale přes 20 °C. A ještě se to může změnit, jak už to s počasím bývá. Doporučuji si najít svatby, na kterých pršelo a podívat se na fotky, že i tak si to všichni můžou užít... Psychicky se tak připravit na to, že počasí nebude třeba ideální, ale rozhodně si tím nenechat zkazit den.
Odpovědět
Počasí je vždy nevyzpytatelné, takže na něj rozhodně nelze spoléhat. Myslet si, že v červenci bude teplo nebo že v lednu bude sníh, je v našich zeměpisných šířkách již naivní. Doporučuji mít vždy připravenou suchou i mokrou variantu. Rozhodně lze udělat krásnou svatbu, i když prší a je chladno, Není špatné počasí, ale špatná příprava 🙂. Já jsem před lety byla hostem na svatbě na začátku července. Snoubenci vycházeli z toho, že na začátku července je vždycky hezky a neměli mokrou variantu, svatba byla jen venku. Pršelo 24 hodin v kuse a bylo chladno. Takže se v průběhu odpoledne sháněly party stany, aby byla alespoň nějaká střecha nad hlavou. Musím říct, že tato nepřipravenost zkazila celou svatbu. Všichni byli otrávení, mokří a prochladlí. Nikdo se nebavil. My jsme odcházeli už po 21. hodině, protože nás to tam nebavilo a byla nám zima. Šli jsme do místní hospody na svařák a pak domů, přestože jsme měli hlídání na celou noc. Svatba to byla velká a určitě hodně nákladná, ale dodnes si z ní všichni pamatují jen to, že pršelo a všem byla zima.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?