Svatba 23.5.2015

Profilova fotka
Ahoj holky, budete se vdávat v tento den? A máte už něco zařízené, objednané? My zatím jen místo a ubytování.. :-) kde to budete mít? :-)
Odpovědět
Ahoj ještě nejsme rozhodnuti svatba bude 23.5 nebo 2.5 .. Mám zatím jen zamluvenou kapelu a začínám rozhazovat sítě. Vybírám barvu, koukám po šatech atd.. Nejraději bych už všechno připravovala ale myslím si že času je dost nechci být jak blázen :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme to datum protože je to naše výročí, to spolu budeme 8 let. Snad :-D my teď pojedem zamluvit místo, jinak zatím nemáme nic právě. A kde to budete mít? ;-)
Odpovědět
my 7,5 :-) tak to jsme na tom skoro stejně :-) na zámku v Pacově a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
jejda vždyt je to za rok!!! cas se bude táhnout a budete věci překombinovávat. já měla skoro rok a už mě to ani nebaví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mallorca123 my měli na plánování přes dva roky a dneska vím,že to bylo dobře,všechno proběhlo v klidu a bez stresu,všechny domluvy vyšly na jedničku a nemuseli jsme řešit,že nám někdo něco odřekl na poslední chvíli. Podle mě je lepší to mít všechno promyšlené včas než se stresovat na poslední chvíli
Odpovědět
jojo taky sem ráda že na to máme rok ... jsem nerozhodná tisíckrát všechno změním takže na to musím mít čas :-D :-D zatím jen koukám po netu a sbírám inspiraci .... šaty budu vybírat až někdy v zimě...musím nejdřív něco shodit po porodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta dva roky planovat??!! no to by mě kleplo!! to fakt přece nemůže bavit. vše podstatné se stihne za 3 měsíce a pak jen drobotiny a je to. co na tom chcete plánovat dva roky??? ale je to asi věc názoru.
Odpovědět
Profilova fotka
@mallorca123 no,je to spíš tak,že jsme od zásnub do svatby měli přes dva roky,pomalu jsme se rozhlíželi a plánovali,co a jak a faktické plánování a zařizování bylo tak přes rok,už si to přesně nepamatuju. Já nesnáším dělat věci ve spěchu a ve stresu,tak jsem ráda,že jsme to měli takhle.ale máš pravdu,každého věc
Odpovědět
Profilova fotka
mě spíše příjde že už vše mám...skoro a ted jen čekám na den D. ale fotky máte moc pěkné!! vyšlo vám počasí, to jediné naplánovat neumím. :(
Odpovědět
krásné datum...mám narozeniny ;-) já bych se zbláznila promýšlet svatbu dva roky. Zasnoubili jsme se loni 24.5. a svatba byla v září. A stačilo mi to. Taky jsem nerozhodná a kdybych na to měla víc času , tak všechno stokrát změním a překombinuju..ke konci jsem si už říkala,že nechci na nic myslet , že snad už je všechno zařízené , hlavně někde nevidět nic nového pro co bych se nadchla. A za pár týdnů už budem tři a já teď zas řeším dětský pokojík...snad to též přežiju ve zdraví!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@najkou my to budeme mít v hotelu Renospond..Podle pocasi chceme venkovní obřad i hostinu. Obřad určitě, no hostinu uvidíme, přece jen květen není srpen.. :-) :-) jinak spis jen jen zatím koukáme a zjišťujeme nejlepší ceny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud hledate kapelu na Vasi svatbu, mrknete do naseho profilu nebo rovnou na webovky, zda Vas termin mame jeste volny. Pokud ano, radi Vam pripadne zahrajeme, stejne jako vice nez 220 parum za poslednich 15 let. :).
Odpovědět
Článek se načítá
to bude mít dcerka 2. narozeniny :-D No, taky mně přijde asi zbytečné plánovat rok dopředu...my začli plánovat na konci ledna, plánovali jsme asi měsíc a pak mě to přestalo bavit...no, myslím, že bych se měla zase pustit do dalšího ;-) nějak se mi asi ani nechce... si říkám, že je mi asi svatba (myslím, jak to bude) někde v zádu.... :-D ;-) no, ale tchýni to nenechám zařídit a muž...to by dopadlo :-D asi se na to vrhnu...příští měsíc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci (www.bosaci.cz) a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio (www.bostrio.cz). Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart, pomůže Vám naplánovat celou svatbu. Více na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Vas termin mame jeste volny. Pokud stale hledate kapelu, nabizim Vam sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?