Menu Forum

Svatba 2.5.2015

29. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
Registrovala se 23. září 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
Registrovala se 23. září 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 Ahoj Holky, tak která bude mít toto krásné datum na svatbu??? emoticon A jak se chystáte?
30. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Svatební DJ Zdenek sen. a svatební fotograf Zdenek jun.
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

18

“Jak se staví technika na svatební party :-) http://www.youtube.com/attribution_link?a=9f3pNDqdqYo&u=%2Fwatch%3Fv%3DvYw7RNGeorA%26feature%3Dshare”
(Před 1 rokem)

Zdravím. Jasně, mohli bychom slavit spolu, pokud byste si mne vybrala jako svatebního DJ emoticon Mrkněte na moje webky a tady profil.
Přeji hezký večer.
DJ Zdeněk emoticon
30. črc 2014 ve 21:55  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lilavatty (25 r.)
9
Registrovala se 26. února 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 11 přátel. Kutná Hora, Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 23. května 2015
    Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
lilavatty (25 r.)
9
Registrovala se 26. února 2014 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 11 přátel. Kutná Hora, Region Kutná Hora.
    Region Kutná Hora
 Ahoj,2.5. zrovna nevím, ale chceme s přítelem v květnu.... Buď 5.5., 10.5. nebo 15.5.....emoticon Nebojíte se pověr??
31. črc 2014 ve 13:25  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaorl
12
Registrovala se 3. března 2014 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 19 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
gabrielaorl
12
Registrovala se 3. března 2014 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 19 přátel. Region Ostrava.
 Máme 2.5.2015 emoticon Pověr se já osobně nebojím, ale moje okolí to nese všelijak emoticon
31. črc 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
Registrovala se 6. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 256 příspěvků.
    Kostelec nad Černými lesy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
Registrovala se 6. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 256 příspěvků.
    Kostelec nad Černými lesy, Česká republika
 Koukám, že s příštím rokem najednou pověra května ustoupí emoticon Tenhle den taky plánujeme, snad nám to vyjde. A když ne, tak kdykoli kolem. Ani nějak nebazíruju na konkrétním dni, spíš na období a aby se vše stihlo naplánovat a tak emoticon
31. črc 2014 ve 14:17  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
 Nejdříve jsme chtěli 1.5.2015, aby to bylo do roka, ale bohužel na Libeňském zámečku se mi vysmáli, že to tedy ne. Tak jsme museli ustoupit a dát to na 2.5. Do roka a do dne. :D

Pověr se nebojim, ale spíš mi vadí jak nám to všichni říkají. Jako třeba přítelova babička, která nám řekla, že její rodiče se v Květnu vzali a nebylo to šťastné manželství!! To mě teda dostalo!
31. črc 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sekeble (30 r.)
2
Registrovala se 21. července 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele. Praha , Region Praha.
  • Svatba byla 15. května 2015
    Užice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
sekeble (30 r.)
2
Registrovala se 21. července 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele. Praha , Region Praha.
  • Svatba byla 15. května 2015
    Užice, Region Praha - východ
 Přesně... První co vždy každy rekne je to, ze v květnu se nemají dělat svatby... Grrrr. Ale my máme jasno květen 2015 to proste bude!!!! Jen ještě nevíme kolikateho... Co počasí, nebojíte se deště?
31. črc 2014 v 18:19  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
fotoportrét
fotoportrét
vansik
7
 Deště se trochu bojím, ale aspoň budeme mít plno štěstí. emoticon
4. srp 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leennulda
2
Registrovala se 4. března 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 2. května 2015
fotoportrét
fotoportrét
leennulda
2
Registrovala se 4. března 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 3 přátele. Region Karviná.
 Taky jsme chtěli 1.5 ale bohužel emoticon , tak mame termín 2.5. Na pověry které se týkají května nevěříme, protože když se milujem tak není co řešit emoticon . Co se týka deště bude nám pršet štěstí!!! emoticon emoticon emoticon
4. srp 2014 ve 12:46  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osudovka
3
Registrovala se 9. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
osudovka
3
Registrovala se 9. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
 ahoj holky pověr se nebojímeemoticon chtěli jsme bud 2.5.2015 a nebo 6.6.2015, ale z důvodu toho, že bude mít strašně nevěst 6.6. tak jsme zvolili 2.květen jen se bojím trochu počasí...ani si nevybavuju jak letos bylo...nejde mi o déšt spíš o zimuemoticon ale v úvahu přišel ještě 16.5. a to byvájí předtím ti zmrzlíciemoticon tak bude 2.;) co vy bojíte se počáska,
9. srp 2014 v 17:48  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgoro (38 r.)
DJ Goro - Hudba pro Vaše akce
Jiří Votava PRO

Hudba a zábava - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
djgoro (38 r.)
DJ Goro - Hudba pro Vaše akce
Jiří Votava PRO

Hudba a zábava - Region Praha
2
 Dobrý den,proč ne zrovna toto datum?Někdo věří na pověry,....Květen je na svatbu krásný jarní měsíc.I já jsem již v květnu na svatbách hrál a myslím že manželé spolu žijí klidný a zamilovaný život.
Pokud budete vybírat i zábavu pro Vaší svatbu,mohu nabídnout mé služby DJ a moderátora pro Váš velký den.
Termín mám zatím volný a bylo by mi potěšením s Vámi trávit tyto krásné chvilky.
Přeji pěkný den a také přeji aby vše dopadlo podle Vašich snů a přání. Jirka Votava - DJ Goro
10. srp 2014 v 08:23  •  djgoro.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanav21
1
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
hanav21
1
Registrovala se 31. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 My máme svatbu 1. května a na pověry kašleme emoticon
29. srp 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cholii
70
Registrovala se 29. července 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 20 přátel. Stéblová, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
cholii
70
Registrovala se 29. července 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 20 přátel. Stéblová, Region Pardubice.
 U nás se řeší dva termíny, buď 4.4.2015 a nebo 2.5.2015.. začínám se čím dál víc přiklánět k tomu květnu, přeci jen už za ten měsíc bude o něco tepleji, příroda rozkvetlá, navíc mám 2.5. narozeniny, tak by to byl krásný narozeninový dárek emoticon
31. srp 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

18

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djzdenek
Ing. Zdeněk Jarolím PRO

18

(Před 1 rokem)

@cholii Zdravím. Taky to tak vidím. Je to pěkný termín a navíc mám jako svatební DJ tento termín volný emoticon

Hezký zbytek neděle.

DJ Zdeněkemoticon
31. srp 2014 v 16:45  •  www.dj.707.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasjosef (35 r.)
Originální svatební oznámení
Tomáš Josef PRO

Svatební oznámení - Region Pelhřimov
3
fotoportrét
fotoportrét
tomasjosef (35 r.)
Originální svatební oznámení
Tomáš Josef PRO

Svatební oznámení - Region Pelhřimov
3
 Dobrý večer, květen je nádherný měsíc (a navíc "lásky čas") to, o co se opírala "květnová svatební pověra" , už dneska rozhodně nehrozí...takže já osobně jsem pro emoticon
31. srp 2014 ve 23:44  •  www.ioznameni.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Stale nabizime sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach
1. zář 2014 v 11:00  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
martin_patek
Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží
Martin Pátek PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 210 inzerátů
19

“AKCE 1+1 ZDARMA na Svatební diář Smart pouze do dnešní půlnoci 11.11.2014 - naleznete v našem e-shopu.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martin_patek
Svatební diář - Exkluzivní svatební zboží
Martin Pátek PRO

Svatební obchod - Region Praha
PRO Shop: 210 inzerátů
19

“AKCE 1+1 ZDARMA na Svatební diář Smart pouze do dnešní půlnoci 11.11.2014 - naleznete v našem e-shopu.”
(Před 2 lety)

Pro plánování Vaší svatby vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart. naplánujete s ním svatbu se vším všudy. Více na mém webu
17. zář 2014 ve 12:01  •  www.svatebni-diar.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim Vas. Vybirate jiz kapelu na svatbu? Mam pripadne pro Vas tip - skupinu Bosaci. Mrknete do meho profilu, kde najdete fotky, reference, cenik.
18. zář 2014 ve 14:03  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pokyska
15
Registrovala se 20. února 2014 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 1 inzerát. Má 4 přátele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
pokyska
15
Registrovala se 20. února 2014 na beremese.cz. Přidala 210 příspěvků a 1 inzerát. Má 4 přátele. Region Praha - východ.
 ahoj my máme v plánu také květen, pověr se nebojím a větru ani dešti neporučíš... teta měla svatbu v půlce srpna a měli zimu, déšť, no nejhorší počasí co jsem zažila, takže jeslti květen, červen nebo červenec... nikdy člověk neví jak bude..
a chystáme se tak že začínáme plánovat místo, to je to nejdůležitější, už ted jsem trochu ve stresu aby bylo volno, tak snad vše klapne..
18. zář 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Vas termin mame jeste volny. Pokud stale hledate kapelu, nabizim Vam sluzby hudebni skupiny Bosaci a nebo mensi skupiny pro akce v tydnu Bos trio. Hrajeme klasicky pop, rock - cesky i svetovy. Vice na webovkach.
29. zář 2014 v 08:57  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí