Svatba 15.5.2015

2. dub 201511

Nevěsty,

která z vás vysloví to své "ANO" 15.5.2015?
A proč jste si vybrali zrovna toto datum?

Za mne to je spojení dní, kdy jsme se spolu začali scházet a kdy jsme spolu začali chodit. Ten rok je jen třešnička na dortu 🙂

• Tak my se bereme také 15.5.2015 a obřad bude v 15 hodin 🙂 Bereme se po 15 letech 😃 začali jsme spolu chodit 5.10. takže když to sečteme tak nám také vychází 15 🙂

• Tak holky, pochlubte se 🙂

• My se taky bereme 15.5. Květen je podle.mého názoru nejhezčí měsíc a vždycky jsem chtěla mít svatbu v květnu. Nejdřív jsme chtěli 1.5., ale na.místě kde to budeme mít neoddávají v tento den. Proto jsme to posunuli na první možný termín což je 15.5. ve 12 hodin

• Sponzor fóra
  • Milé nevěsty. Pokud ještě stále hledáte kapelu na Váš termín, pak Vám rád nabídnu služby naší hudební skupiny Bosáci. Hrajeme od dechovky po rockovou hudbu. Působíme již 16tým rokem po celé Čr. V mém profilu najdete nějaká videa, na webovkách potom kalendář akcí,reference apod.

• my nejspíš taky, ale nemůžeme sehnat místo na hostinu a ubytování

• @lukashsax  Dobrý den, no, pořád na Vás myslím, potkali jsme se letos na maturáku ve Strakonicích, který jsme moderovali, ale to mi přišlo hloupý se na to ptát ... a teď průběžně kontroluju, jestli to máte pořád jen rezervované, nebo už volné 🙂
    Jinak my se bereme 15.5. proto, že ten den máme 16té výročí a na tom datumu jsme se shodli už dávno předávno a ten datum mám navíc půlkulaté narozeniny, takže se to tak nějak opomene 🙂

• @navzdory_  Máme volno. 🙂 Ozvěte se...🙂

• My taky 15.5.2015, v 13hod 🙂

• Taky 15.5.2015 ve 12 hod. Tohle datum se mi už dlouho líbilo, je takové pěkné a kouzelné 😃 😉
    Snad bude teplo a nebude pršet...

• ahoj, bude teplo a pršet jen možná, ale určitě krátce 😉 http://www.accuweather.com/cs/cz/prague/125594/may-weather/125594?monyr=5/1/2015 Já chci také tohle datum, proč se mi to muselo zase tak ukrutně zkomplikovat 😞

• Zdravím ještě jednou. Termín 15.5.se nám uvolnil, tak pokud bude ne která shánět kapelu, klidně se mi ozvěte. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.
    Svatby s úsměvem
    Mladá Boleslav
    Plánujeme, dekorujeme, koordinujeme.. ale hlavně s úsměvem měníme vaše svatební sny a přání ve skutečnost
    Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.