Co řikáte na datum 8.8. 2015 :)

19. kvě 20159

Co řikáte na datum 8. 8. 2015? Zajímají mě Vaše názory na osmičky🙂

• 8.8. Je mezinarodni den orgasmu😀

• Pěkný🙂). myslim to především po numerologické stránce, apod.. 🙂)

• @gabrielka23  ahojky, napis mi kdyztak do soukrome zpravy data narozeni tebe a snoubence a mamka se ti na to podiva z numerologickeho hlediska 🙂. Mamka se tim zabyva leta a i jinymi ezo a duchovnimi zalezitostmi, tak pokud te to zajima, mrkne na to 🙂. Neboj, nic za to nechce 🙂 pro priklad aniz byvch se v tom babrala, nas datum svatby nam byl souzeny, splnili jsme si tak karmicke zadani pro ten nas dalsi zivot naprosto dokonale 🙂 vim, ze se tomu jeste spoustu lidi smeje, ale je to fakt zajimave, z dat se dovis veci, o kterych nemas ani tucha 🙂

• Sponzor fóra
  • Děkuji🙂, zpravu jsem Ti napsala 😉

• Po numerologické stránce nevím, ale hezky se to pamatuje. 😃 Také jsme si zvolili toto datum, ale spíše z praktických důvodů 😃

• Právě na zapamatování je luxusní 🙂. STejně tak i 1.8. 🙂

• Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart. který Vám pomůže s plánováním svatby. Více na mém webu.

• My ho máme, rozhodovali jsme se mezi 8.8 a 15.8 a z numerologického hlediska je 8.8 č. 6 a to je číslo lásky a zamilovanosti 😉

• 8 rulezz... 😃 oba jsme srpnový, tak to pak můžem brát z jedný vody na čisto... 😃 a v abecedě je 8 písmeno H, svatba bude na Horním Hradě 😉 (škoda jen, že se nejmenujeme třeba Hana a Hynek)

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nejširší nabídka svatebních oznámení. Více než 200 originálních a moderních návrhů, výborné ceny, rychlé dodání, osobní přístup.
    www.mottak.cz - svatební oznámení, dobré ceny, 1500 vzorů
    www.levne-snubni-prsteny.cz - 2000 vzorů snubních prstenů, zlato 14 karátů
    Rychle i EXPRES
    Vyrábíme moderní a netradiční svatební oznámení a tiskoviny (kartičky, grafika, menu karty, nálepky...). Nabízíme vlastní i hotové návrhy.