Menu Forum

8.6.2013 - jaké bude počasí na svatbě, máte zkušenost?

15. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
klaruskakk
6
Registrovala se 13. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
klaruskakk
6
Registrovala se 13. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Mělník.
 Holky, máte s tímto datem nějaké zkušenosti? Všichni nás straší, že je to na Medarda a že bude určitě pršet... Sdělte mi prosím Vaše zážitky emoticon . Díky emoticon
17. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
ilonkaseda
2
Registrovala se 31. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 582 příspěvků. Má 1 přítele. Region Třebíč.
 @klaruskakk Počasí je loterie jakékoli datum..To si nevybereš
17. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie987
3
Registrovala se 12. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
lucie987
3
Registrovala se 12. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 2 přátele.
 Vzhledem k tomu, že také budeme mít tento termín svatbu, tak bude nádherně emoticon . A když ne, náladu nám to nezkazí. Jinak jsem na netu našla toto http://tom-791.blog.cz/1006/pocasi-na-medarda . Sestra se vdávala loni v červnu, ve čtvrtek pršelo, bylo chladno, v pátek o krapet lepší a v sobotu 28 °C, k večerou ale také sprchlo. Počasí si nevybereš, dost rychle se i mění, proto buď připravená na krásné počasí a i na déšť a nemůže tě nic překvapit.
17. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 310 příspěvků. Má 38 přátel. Praha 5, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
keeshka
51
Registrovala se 6. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 310 příspěvků. Má 38 přátel. Praha 5, Region Praha.
 Přesně jak napsala ilonkaseda, v dnešní době je počasí loterie a prostě musíš věřit, že bude krásně emoticon. Já se vdávám o týden dříve a bude nádherně emoticon
17. led 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
starkova123
1
Registrovala se 9. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
starkova123
1
Registrovala se 9. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 246 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @keeshka souhlásím já zase 14.6. a věřím, že bude nádherně emoticon
17. led 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

@klaruskakk Můžete zkusit mrknout na nějaký průměr teplot a srážek v daném místě pro toto datum, ale v zásadě platí, že počasí neovlivníte a nemá smysl se jím stresovat emoticon V každém případě je dobré sledovat pár dní před dnem D předpověď počasí a mít připravenou i "mokrou" variantu.
17. led 2013 v 16:48  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaaacaaatkooo
4
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 9 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
kaaacaaatkooo
4
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 9 přátel. Region Nový Jičín.
 Když jsem se v ten den před 7,5 lety dala dohromady s přítelem, byla pěkná kosa (díky tomu jsme spolu, neměl mě kdo zahřát a usušit emoticon ). Rok na to bylo taky myslím škaredě (on tvrdí, že ne), ale od té doby mám pocit, že bylo vždycky na naše výročí hezky, teplo, ale pokaždé nějaká kapka spadla. Ale kapky jsou pro štěstí, ne? emoticon Je to naše "ex" datum svatby, posunujeme o rok. emoticon Tak vám přeju, ať vám spadne na Medarda pouze pár kapiček pro štěstí a jinak svítí sluníčko nejen po celý tento den emoticon
A myslím, že se to dá i vygooglit. emoticon
17. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dencinka (28 r.)
12
Registrovala se 11. června 2012 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 19 přátel. Region Blansko.
  • Svatba byla 8. června 2013
    Letovice, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
dencinka (28 r.)
12
Registrovala se 11. června 2012 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 19 přátel. Region Blansko.
    Letovice, Region Blansko
 @klaruskakk doufám že bude hezky ,taky je to naše svatební datum emoticon
19. led 2013 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bubbi
2
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 619 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bubbi
2
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 619 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 @klaruskakk
My se brali 5.6. Bylo nádherně, slunečno, teplota kolem dvacítky. Kdybychom měli svatbu o týden později, máme takovou bouřku, že to u nás vyvracelo stromy a v hospodě, kde byla hostina, nešla celý večer elektřina. Nemá smysl o tom spekulovat, zvlášť takhle dopředu, protože počasí si žije vlastním životem a nemáš šanci to ovlivnit emoticon
19. led 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
Registrovala se 25. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 23 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
Registrovala se 25. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 23 přátel. Region Karviná.
 @klaruskakk
my máme taky svatbu 8.6...tak jsem zvědavá emoticon
30. led 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
Registrovala se 26. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 24 přátel. Jaroměř, Region Hradec Králové.
    Doudleby nad Orlicí, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
Registrovala se 26. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 24 přátel. Jaroměř, Region Hradec Králové.
 jéééžiši holky nestrašte emoticon vůbec jsem si nevšimla, že máme svatbu na Medarda emoticon emoticon teď mě to vystresovalo lehce emoticon emoticon emoticon já doufám, že bude krásně, sluníčko emoticon
30. led 2013 v 08:14  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
fotoportrét
fotoportrét
pension_kraus
Statek Kraus - Pravé Jižní Čechy
Milan Kraus PRO

Obřad a hostina - Region Český Krumlov
9
 Byli jsme s manželkou pozváni na svatbu na Medarda .......a nepršelo. Ať vám to také vyjde. emoticon
30. led 2013 v 08:17  •  www.svatba-na-statku.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klaruskakk
6
fotoportrét
fotoportrét
klaruskakk
6
 Určitě bude hezky, koho jsem teď trochu vystresovala, tak se omlouvám emoticon .
30. led 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinakubickova
Fotoatelier Pavlína Kubíčková
Pavlína Kubíčková PRO

Foto a video - Region Pardubice
3

“Přípravami Vašeho svatebního dne strávíte mnoho chvil. Mou milou povinností je tento den zachytit na fotografii. Aspoň na malou chvilku zastavit čas a zaznamenat krásné okamžiky a neskutečné emoce, které v tento velký den vznikají. V případě zájmu se budu těšti na spolupráci. Uvedené kontakty najdete na profilu a více fotografií na facebooku: https://www.facebook.com/fotoatelierpavlinakubickova Pavlína Kubíčková”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
pavlinakubickova
Fotoatelier Pavlína Kubíčková
Pavlína Kubíčková PRO

Foto a video - Region Pardubice
3

“Přípravami Vašeho svatebního dne strávíte mnoho chvil. Mou milou povinností je tento den zachytit na fotografii. Aspoň na malou chvilku zastavit čas a zaznamenat krásné okamžiky a neskutečné emoce, které v tento velký den vznikají. V případě zájmu se budu těšti na spolupráci. Uvedené kontakty najdete na profilu a více fotografií na facebooku: https://www.facebook.com/fotoatelierpavlinakubickova Pavlína Kubíčková”
(Před 3 lety)

no, po čas dvou let zpět ve svatebních sezonach to bylo tak, že květen, červen mi nepršelo a bylo teplo, červenec nic moc, srpen a září počasí dobré a teplé, až konec září byla loni pořádná zima
30. led 2013 v 08:54  •  www.fotoatelierkubickova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
fotoportrét
fotoportrét
milinka777
16
 @klaruskakk v pohodě emoticon musíme věřit, že bude hezky emoticon emoticon
30. led 2013 v 08:56  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcelka19
6
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 3 přátele. Bílina, Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
marcelka19
6
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků. Má 3 přátele. Bílina, Region Teplice.
 BUde tak jak budeš chtít emoticon
30. led 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
fotoportrét
fotoportrét
paja24
38
 nebojte,možná spadne nějaká ta kapka,ale to nám bude pršet štěstííí... emoticon
31. led 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
5. únor 2013 v 10:45 • lukashsax
fotoportrét
fotoportrét
zamek_dobris
Zámek Dobříš
Renata Semová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
6

“Milý snoubenci, koncem měsíce budou známy termíny na příští rok, tedy na rok 2016. Sledujte naše webové stránky. Těším se na Vás. Renata Semová”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zamek_dobris
Zámek Dobříš
Renata Semová PRO

Obřad a hostina - Region Příbram
6

“Milý snoubenci, koncem měsíce budou známy termíny na příští rok, tedy na rok 2016. Sledujte naše webové stránky. Těším se na Vás. Renata Semová”
(Před 1 rokem)

poslední roky bylo kolem medarda docela slušně. Asi bych se toho nebála, v červnu někdy bývá lepší počasí než v prázdninových měsících. A přesně, musíte si říkat, pár kapek mě nezabije, je to štěstí. Záleží určitě na jiných věcech, dobrá nálada, pohoda a spokojenost všech. Ať se Vám to vydaří emoticon
7. únor 2013 v 10:54  •  www.zamekdobris.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
niikkis
37
Registrovala se 24. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 44 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
niikkis
37
Registrovala se 24. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 1 album. Má 44 přátel.
 mrkněte sem emoticon http://www.mezihvezdami.cz/astrologicka-predpoved-pocasi-2013/cerven/
7. únor 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
watanay
5
Registrovala se 31. října 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
watanay
5
Registrovala se 31. října 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
 My máme 6 dní po...14.6. -podle stoletého kalendáře by mělo být jakž takž pěkně, no necháme se překvapit emoticon
ta astropředpověď je teda drsná emoticon Období „monzunů“
11. únor 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pettrusska
7
Registrovala se 22. října 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Praha.
    Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
pettrusska
7
Registrovala se 22. října 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 1 přítele. Region Praha.
    Zruč nad Sázavou, Region Kutná Hora
 8.6..2013 – Období „monzunů“
zrovna 8.6. - na Medarda nejspíše neskápne, ale pak se voda tak trochu utrhne ze řetězu
Výborná zpráva pro nás všechny, kterým se 8.6. zásadně mění život k lepšímu emoticon
6. bře 2013 ve 14:58  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
panacea27
2
Registrovala se 26. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
    Žermanická přehrada
fotoportrét
fotoportrét
panacea27
2
Registrovala se 26. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
    Žermanická přehrada
 Nooo,taky máme svatbu 8.6. a vzhledem k tomu,že obřad máme venku,doufám,že bude krásně. Každopádně s tím medardem jsem to taky nevěděla,až kolegyně v práci mi řekla "to se jako berete na Medarda". Každopádně ten den jsme spolu 10 let a před 10 lety na našem prvním rande bylo krásně,takže bude určitě i teď emoticon
25. bře 2013 ve 20:55  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Bude krásně, protože červen je nejlepší měsíc v roce emoticon
28. bře 2013 ve 12:55  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punky (27 r.)
2
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
punky (27 r.)
2
Registrovala se 7. září 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region České Budějovice.
  • Neví, kdy bude svatba
 kdyz si budes moc prat aby bylo krasne tak bude emoticon
28. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
watanay
5
fotoportrét
fotoportrét
watanay
5
 hmm tak se to tak nějak potvrzuje, co? emoticon
4. čer 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
packaf
18
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 285 příspěvků a 8 inzerátů. Má 12 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
packaf
18
Registrovala se 5. září 2013 na beremese.cz. Přidala 285 příspěvků a 8 inzerátů. Má 12 přátel. Region Nový Jičín.
 Holky, taky bych chtěla znát předpověď, máme to 7,6,. prosím vás, kde sháníte ty dlouihodobé předpovědi? Máte nějaký již osvědčený odkaz?
15. dub 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí