24.6 2017 kdo má stejný termín? :-)

Ahoj holky,. Kdo má stejný terminek? Co už máte hotové? Kdy budete rozesílat oznámení?
Odpovědět
Jáá :-) Oznámení budeme posílat cca na začátku května.. A chybí nám akorát prstýnky a přítelův oblek,pár věcí na výzdobu, jinak máme vše zařízené.. A domlouvat hostinu jedeme v březnu :-)
Odpovědět
@noterka tak my už máme vlastně vše kromě šatů a obleku, šaty jsem si objednavala, tak čekám až přijdou :-) Já jsem právě premyslela, zda to neposlal už trvá v březnu :-D aby měli všichni čas si zařídit volno atd :-D
Odpovědět
Tak u nás už datum všichni ví, tak s tím počítají :-) a neřekla bych tradice, ale u nás se dává 6 týdnů dopředu :-)
Odpovědět
@noterka tak u nás taky všichni ví,ale já si to tím okecavam :-D protože už se těším až ho rozesleme :-D a kde máme svatbu?
Odpovědět
My si to znamení budeme vyrábět sami :-) vysočina, jihlavsko. Kdyžtak můžeme psát do zpráv :-)
Odpovědět
Mi máme o týden dříve, svatební oznámení už máme rozdané, jelikož někdo pracuje ve fabrikách či jiných firmách kde si musí napsat dovolenou začátkem roku, tak aby byli všichni připraveni jsme se proto rozhodli ho už odeslat a rozvést. Jinak máme zajištěný oběd, raut, pronájem sálu, hudbu, květiny, kosmetičku, vizážistku, fotografa, vybrané šaty a nakoupený část nápojového lístku jelikož si budeme dělat vše sami. Svatbu máme v POlné u Jihlavy na zámku
Odpovědět
@noterka kde budete mít obřad? v Jihlavě na radnici?
Odpovědět
@boudovapetra Nn, v náš termín je havíření a neoddávají na radnici, jen venku..Vše máme kousek od Jihlavy na ranči, obřad, oběd, raut i hostinu :-)
Odpovědět
@noterka plandry? mi budeme mít na zámku v polné
Odpovědět
@boudovapetra Nn, Q Ranch Bezděkov, kousek od Třeště :-) Týjo, na Polnou jsem se ani nedívala
Odpovědět
@noterka tak to ani nevím kde to tam je, bezděkov vím ale přímo tam nevím kde se to nachází. no Polná je krásná, hostinu budem emít v Opatově kouske za dlouhou Brtnicí směr Třebíč v sokolovně. Jakou máte prosím hudbu?
Odpovědět
@boudovapetra Napíšu vám do zprávy
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?