1.7.2017

Profilova fotka
Ahoj, právě jsem se na tuhle stránku poprvé přihlásila. Hledám nevěsty, které plánují svatbu ve stejný termín jako já, abychom si mohly vyměňovat radosti, starosti, rady apod. :) Katka
Odpovědět
1
2
ve stejný termín úplně ne, ale snad o týden dřív :)
Odpovědět
Profilova fotka
A máte už vybrané misto? :-)
Odpovědět
My až 2. :)
Odpovědět
Jo 2017, tak to my letos :))
Odpovědět
vybrané jo, ale teprve se tam půjdeme podívat :) uvažovali jsme o více místech, ale jakmile jsme se na internetu dívali na toto, tak se nám to hned zalíbilo, teď ještě tam zajít a poptat se na všechno potřebné :) a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme termín 7. 7. 2017 , už teď se moc těšim :-)
Odpovědět
My máme taky 7.7.2017....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už máme vybrané a už brzy musíme na matriku, aby nám to datum nikdo nevyfoukl :D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojda, my planujeme tež 1.7.2017 :-)
Odpovědět
Taky se bereme 1.7.2017, je to moje vysněné datum :-) I proto mě přítel požádal o ruku 1.7.2016 :-)
Odpovědět
my taky máme vysněný datum 1.7.2017 :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
I my máme 1. 7. 2017. Místo je zamluvené a teď se jen těšit a plánovat. 👏🏻💪🏻☺️
Odpovědět
Profilova fotka
My take planujeme 1.7.2017 :-)
Odpovědět
@terri1 Taky jsem chtela 7.7. 2017 ale rekli mi, ze az 5mesicu pred svatbou mohu datum zamluvit :-( Tak tomu nerozumim. Mohu se zeptat, kdy jsi tam byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mame vymyslene, ale zamluvit ho na matrice muzeme az v prosinci :-(
Odpovědět
My máme zatím vybrane datum a místo zamluvené. Ještě stále si nejsem jista, zda zvolime snatek církevní nebo úřední.
Odpovědět
Profilova fotka
Termín stále volný. Pokud hledáte kapelu, mohu nabídnout naše služby skupiny Bosáci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-), rád bych Vám nabídl svoje služby DJe na Vaší svatbu v roce 2017. Jsem DJ z Mladé Boleslavi, ale jezdím hrát po celé ČR. Zkušeností mam vcelku hodně - jako DJ jsem začal již před 21lety, posledních 12 let to mám jako jednu z živností. (Za tu dobu je to přes 1000 akcí - diskoték, svateb, firemních večírků, moderování v rádiu atd..). Jezdím hrát po celé ČR (i když převážně severní, východní a střední Čechy). Hudebně je to vždy o domluvě, obvykle se však hraje hlavně oldies (70’s-90’s), millenia, CZ a SK hity, současné rádiové hity, trochu RnB (nejhranější skladby najdete na mých stránkách)... nicméně jsem schopen hrát téměř cokoliv, co si budete přát. Na svatbě tedy zvučím svatební obřad, hraji muziku, bavím hosty, moderuji soutěže, hry, tombolu atd... Jsem schopen namixovat také 1.tanec novomanželů jak se říká “s překvapením” (začíná ploužák, pak je megamix 15-20 největších hitů světa a končí se zase ploužákem (písničky si můžete vybrat sami) - ukázku najdete na mých stránkách). Nebo připravit svatební tombolu, kterou připravuji několikrát v měsíci (včetně zabalení, přípravy seznamů a samozřejmě pak moderování a předávání.. ) Vždy s sebou vozím profesionální zvukovou a světelnou aparaturu dle zvoleného balíčku služeb - reproboxy a LED světla se stativy, mikrofony, všechny kabely a samozřejmě profesionální DJ konzoli a počítač s muzikou (cca 25.000 písniček všech možných žánrů). Dopravu do 100Km nabízím zdarma, nad 100km je cena 6Kč/km Kompletní ceník, fotky, svatební hry a tipy najdete také na mých stránkách, které budu rád když navštívíte. :-) Budu se těšit na zprávu, pokud ne, tak přeji hodně štěstí a ať se svatba vydaří..... Ondra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte vsem budoucim nevestam.Je zde nekdo z karvine kdo planuje svatbu v tomto terminu?Byl uz nekdo na matrice?Je mozno si datum uz zamluvit?Mimochodem budu potrebovat nejakeho super Dj a kameramana.:-))
Odpovědět
Profilova fotka
přidavam se, datum svatby 1.7. už mame zerezervovany obřad na zamečku v ostravě - porubě :) taky kadeřnici a misto na hostinu :)
Odpovědět
Taky budeme mít svatbu 1.7.2017 :)
Odpovědět
Profilova fotka
my kousek po Vás :) Chtěli jsme určitě sobotu a přišlo mi v červnu nejhezčí 16.7.2017. Prvního bych se ještě hrozně bála o počasí :) I když já se bojim i toho 16týho :)
Odpovědět
Také chceme svatbu 1.7.2017, ale termín si můžeme jít zajistit až v listopadu. Tak snad nám to klapne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hledam dj,fotografa a kameramana na svatbu.1.7.2017
Odpovědět
Ahoj, my taky planujeme tenhle termin. Jen se desim, aby nam ho matrika vypsala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme místo zamluvené, ale dneska nám padlo video, že prý už mají plno - a to je září... Úplně se bojím, co ještě přijde .... Je to s tímhle termínem boj... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, chtela bych Vam nabidnout nase sluzby. Vyrabime svatebni dorty a pripravujeme sweetbary, muzeme navrhnout Vam Vas jedinecny a dort. Nabizime ochutnavky, rozvazime po Praze a Stredoceskem kraji. Podivejte se na nas profil a nevahejte se nas kontaktovat. Terminy na rok 2017 se bukuji rychle! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky my máme termín 21.07.2017 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky se přidávám s magickým datem 1. 7. 2017 :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?