Tanec novomanželů -píseň musí být o lásce?

Ahoj holky, Mám dotaz. Musí být písnička o lásce? Chlap miluje jednu písničku ,,I started a joke, je to i jeho vzpomínka na nedávno zesnulého taťku a tak by mě zajímalo či by to bylo blbě, když písnička sice pomalá je ale není o lásce Dekuji
Odpovědět
Je to úplně jedno :-) My třeba budeme mít nejspíš písničku, která vůbec nemá text- chceme tancovat waltz a i když existují moderní waltzy, zůstaneme raději u klasiky.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to vas prvni tanec, podle me je to uplne jedno, kdybych vedela jak se tancuje na Kabaty, tak mam jasno :-D
Odpovědět
@ceriii super. Práve jsem přemýšlela jestli to nutne musí být o lasce, nehledě na to,že můj chlap takové ty romantické písničky , kde si vyznávají lásku atd fakt nemusí :-D
Odpovědět
taky máme na první tanec tuto písničku - je uplně jedno, jestli je o lásce nebo není... hlavně, že je "vaše"
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlím, že by tato písnička hrála při mém příchodu k oltáři.... Strašně se mi libí, má krásnou melodii, ale trochu smutný text, takže nevím, jestli se to hodí. Co myslíte? Na první tanec bych to neřešila, to mi přijde O.K. ;)
Odpovědět
@martina_1987 fakt? A budete normalne plouzit nebo? :-D :-) :-p
Odpovědět
@lidub - ploužit, zpívat si, dojímat se... nevím... toto neplánuju, myslím, že nezáleží, jak to bude vypadat, ale jak se u toho ti dva cítí. Přece jen - první tanec. A jestli se písnička bude líbit, nebo jestli je vhodná, mi je jedno. Přijde mi to lepší, než takovýty nacvičený hrůzy, kdy jsou oba akorát nervózní, aby něco nepokazili, případně klasika Kolář a další z výběru písni, co má každej.. Takže neřeš a užij si to :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?