Svatební strom - máte ukázky?

18. zář 2020710
  • Koukněte na fler tam je inspirace spoustu nebo kdo si netroufne, může ho tam pořídit.. 😉

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Ahoj všichni, na svatbu chceme mít svatební strom. Nevíme ale jakou zvolit velikost. Budeme mít asi 60-70 lidi a chceme aby byl strom pěkně vidět a bylo tam dost místa pro všechny otisky. Prosim poradte vhodnou velikost. Dekuji.

• Sponzor fóra
  • @monitanew  Ahoj, podle mě budete mít nejlepší velikost papíru A2 nebo plátno 50x70, v případě plátna nemusíte řešit rámování.. Pak záleží na rozložitosti stromu, kolik se vejde otisků..

• já kamarádce kreslila takovýhle 🙂

• Tento je nas....

• @jurasova84  Dobrý den, ten je nádherný. 🙂 Odkud ho máte, jestli se můžu zeptat? 🙂

• My měli takový, teď ho máme zarámovaný a na chodbě je jako obraz, každý se u něj zastavuje a chválí, pro nás to je krásná připomínka naše dne. 🙂

• Nám kreslila kamarádova sestra. Necháme si zarámovat až najdeme chvíli čas.

• @motyss  dobry den z fleru prodejce pippah

• @jurasova84  Děkuju 🙂

• Nejlepší stromy jsou personalisované s kresbou mazlíčka nebo rodiny, takové dělám já 🙂

• @bzencanka  Dobrý den, Váš strom je krásný! Kdo Vám ho dělal? Chtěla bych ho taky. Díky petkaku@seznam.cz

• @marty333  Dobrý den, jaké všechny děláte? Díky Petra. Kontakt petkaku@seznam.cz

• Sponzor fóra
  • @mejzi21 Dobrý den, dělám většinu různých tvarů stromů, tuší a má specializace je na stromy, kde jsou většinou pod stromem i rodinní příslušníci či mazlíčci 🙂

• @veronika_knytlova Dobrý den, malujete i mimo svatební stromy? měla bych zájem o náš společný obraz takto tuší 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat