Příchod ženicha do domu nevěsty, jak to probíhalo?

Dobrý večer,potřebovala bych poradit....jak to u vás probíhalo nebo by mělo ráno,kdy přijede ženich do domu nevěsty? Je z toho trošku nervózní,protože vlastně nevíme co se má říct,jak to probíhá...
Odpovědět
Prijede k nam,poděkuje nasim ze mě mu daji,preda kytky mamce a pak me a pujde ven a za nim ja s tatkou a pojedeme na obrad.
Odpovědět
Profilova fotka
Proběhlo to naprosto jinak. Vůbec jsem nechtěla, aby mě ženich před obřadem viděl, aby to mělo to správné kouzlo :) Takže mě ženich dostal až u oltáře. Vzhledem k tomu, že mé rodiče o moji ruku žádal dřív než mě, nebylo třeba nějaké děkování. A když na to přijde, to může i poté. A kytičku jsem si vázala večer před tím sama, takže to bylo také vyřešeno. A tu může poslat nevěstě třeba po svědkyni. A vzhledem k tomu, že stejně nevěsta odjíždí od svého domu v autě s tatínkem, pak není třeba, aby si ji přece ženich vyzvedával ;) Přišlo nám to takhle lepší, protože kdyby mě měl poprvé v ten den vidět v tom frmolu, kdy se svatebčané chystali k odjezdu na obřad, ztratilo by to to kouzlo, kdy ženich poprvé spatří tu svoji princeznu ;)
Odpovědět
sestřenka se nedávno vdávala a taky jí ženich viděl až u obřadu.Ráno přijel i s jeho rodinou k nevěstě,předal kytky maminkám,svědkyni a dal jí i kytici pro nevěstu. také chtěla,aby jí neviděl... :-D :-D :-D z baráku vyšla ven se Svým taťkou,až když on seděl v autě,na začátku kolony a nemohl jí i vidět ;-)
Odpovědět
U mě to bude probíhat stejně, chci, aby mě budoucí manžel viděl až v kostele :-)
Odpovědět
Manžel přijel k našim, popovídal s hosty (s někým si prý dal i panáka na nervy). Já byla celou dobu zavřená v pokoji. Když jsem vyšla, předal mi kytici a jelo se na obřad. Já jsem naopak nechtěla, aby mě viděl až u obřadu, chtěla jsem si to kouzlo vychutnat v soukromí :) - prvně mě viděl právě při předávání kytice a to proběhlo doma, byli u toho jen rodiče, prarodiče a fotograf. Ostatní hosti čekali tou dobou venku.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych právě naopka chtěla, aby mě ze všech svatebčanů viděl první on, čili si mě vyzvedne u mě v pokoji a předá mi kytku a vyjdeme před barák a nasednem do aut a hurá na obřad... taková je představa... realita to uvidíme :)
Odpovědět
přesně jak @hanih @jitka0905 chci abychom si vychutnali tu chvíli prvního okamžiku v soukromí a ne brečet v kostele :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
ahoj nevěsty :-) toto téma mě taky zajímá :-) my budeme mít svatbu v kostele. Zatím nemáme všechny přípravy za sebou a tudíž ještě nejsem domluvená s farářem. na žádné svatbě v kostele jsem jako host nebyla, tak přesně nevím, jak to chodí.. ale měla jsem za to, že se kněz přivítá se snoubenci (s oběma) před kostelem a pak vlastně vchází kněz do kostela a za ním jdou pak všichni ostatní, na konci nevěsta s tatínkem... tudíž mi do toho jaksi nezapadá ta utajená nevěsta :-) né že bych na tom nějak bazírovala, myslím si, že ženich je dojat stejně tak ať už ji vidí v domě rodičů poprvé, nebo v kostele poprvé, ale zvažuju obě varianty... nevíte prosím, jak to přesně je u těch kostelních svateb ? :-) díky
Odpovědět
Původně jsem zamýšlela na "utajené" nevěstě, ale nakonec jsem ráda, že si manžel vyzvedl doma v soukromí. Byli jsme u toho jen my dva + paní fotografka a t areakce byla naprosto úžasná. Vychutnala jsme si ji sami, v klidu a s něhou a paní fotografka měla úžasný prostor pro focení. Rovněž se nám podařilo trošinku uklidnit a nenervit se do poslední chvíle :)
Odpovědět
Profilova fotka
ženich přijede, vyplatí falešnou nevěstu :) pak uvidí mě, předá kytičku, poděkujeme rodičům, dáme slivovicu a pofrčíme na obřad :)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyska88 záleží jen na tobě, taky máme svatbu v kostele. Funguju ve farnosti jako varhaník a zatím jse utajenou nevěstu nezažila, ale upřímně taky si pohrávám s touto myšlenkou, kdy by mě můj milovaný uviděl až u oltáře (ale pak to zkazili rodiče, kteří trvají na požehnání). Každopádně, pokud se domluvíte s knězem, že půjde pouze pro ženicha a až bude ženich ve předu, že teprve vystoupíš z auta a vyrazíš, tka si myslím, že to není problém, alespoň náš kněz by nám to umožnil, kdyby rodiče netrvali na požehnání
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu utajena nevesta a zustanu schovana v aute. Pan farar o tom vi a OP preda zenich. Mame to uplne bez problemu. Venku budou druzicky ty mi jeste pomuzou s satama a pujdeme az zacnou hrat mou nastupni melodii. Kyticku mi zenich necha u rodicu doma nez odejde do kulturaku vitat hosty :-D Mame to trochu divocehsi.
Odpovědět
Článek se načítá
@ejosefikova děkuji za info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?