Ohnivá nebo svetětlná show - kde sehnat?

Ahoj, shanim nekoho za rozumnou cenu kdo by udelal svetelnou nebo ohnivou show. Pocitali jsme ze tak cca kolem 10 000Kc + pripadne proplaceni benzinu za dojezd. Zadala jsme poptavku par umelcum na internetu co mi vyjel google, ale skoro vsichni pisou za 10 minut cca 35 000Kc a tolik za to davat nechceme. Tak jsem myslela ze tady by se nekdo nasel, nebo kdyby nekdo vedel o nekom znamem kdo by tohle delal. Budu moc rada za nabidky a tipy =). Svatba bude 29.8.2020, Na Hajence, Rabstejnska Lhota 22 =).
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím psala jsem Vám do interní pošty. Jinak tedy ještě jednou jsme skupina o 5-ti lidech jezdíme od dvou do pěti lidí cena je 1500 Kč na člověka plus doprava a palivo do hraček (velká plechovka petroleje) Vystoupení tvá 10 až 15 minut a je na domluvě. Někteří členové dělají ohňové show více než 20 let . Jsme schopni nabídnout navíc i fakíra ( možná zábava i pro svatebcany chození po střepech a podobně) jeho vystoupení se platí samostatně cena opět 1500 Kč. Díky tomu, že pracujeme s otevřeným ohněm je vše závislé na počasí ve velkém větru či dešti není možné vystupovat.
Odpovědět
Dobrý den, to se omlouvám, že jsem neodepsala, ale ne vyjelo mi žádné upozornění. Děkuji za nabídka, ale už jsme se rozhodli pro Capoeira show. Ale moc děkuji za nabídku. Klara
Odpovědět
Profilova fotka
@bobona u té máte jistotu za každého počasí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. sháním fire show jako překvapení na svatbu pro novomanžele 26.9.2020 okres uherské hradiště . cenu bych si představovala okolo 10 000 kc. děkuji za jakékoliv tipy na nabidky. neváhejte me kontaktovat 608817333
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 dobrý den, chtěla bych se optat, zda máte nějaké video show. A kolik by to tak celkem vyšlo cenově. Lokace akce český Těšín restaurace dělo, je to svatební den. Je tam velká zahrada a datum 15.10. čas kolem 19. Či 20.hodine. děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Tez jsme měli ohnivou show a měli jsme tyto novusorigo. A úplně super. Sami se nás ptali za kolik chceme a podle toho nám udělali show. Napsali jsme jim za 5000kc a teda byli jsme ohromeni a i naši hosté byli nadšení.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?