Může ženich vidět šaty nevěsty před svatbou?

Zobraz úvodní příspěvek
Říká se, že by ženich neměl před svatbou vidět nevěstu v šatech...Ale co jen samotné šaty? Ty může ženich vidět?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Né kvůli pověře, ale kvuli momentu překvapení, který bude mít až nevěstu uvidí poprvé až ve svatební den, který bude nezapomenutelný, o ten se nechci nechat připravit. Já sama mám, ale šílené nutkání mu je ukázat, ikdyž přítel se vzpíra, že nechce, až v den D, raději šaty schované u maminky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me nastavajici videl na fotce. Šaty pak jeste viděl v reálu. Chtela jsem aby je viděl. Jednak mi u druhych šatu řekl, ze se mu nelíbí a jednak jsme si vymysleli foceni před obřadem, takže mě uvidí stejně driv než před oltářem :)
Odpovědět
můj šaty viděl, ale jen na obrázku a pak včera, když dorazily, tak visely na okně a jak přes ně prosvítalo sluníčko, tak civěl jak na přízrak :-D a moc se mu líbily :-p Ale na mně je neviděl a do svatby ani neuvidí, to si necháme až na svatební den, kdy se v nich přihrnu na pláž říct "Yes, I do" :-D (doufám, že o ně v tom písku nazakopnu...to by bylo ántré :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
měl by to být moment překvapení. možná ne kvuli pověře, ale pro to kouzlo. skoromanžel :) je vidět nechtěl. naštěstí. jsem za to ráda.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 letech
Profilova fotka
@zuzineckah tak takhle to mám stejně. Šaty mě visí na okně, a partner je zahlédl, ale na mě je uvidí až v den svatby jinak ne... 🙂 A jste spolu určitě do teď že ano? 🙂 Já též na pověry nevěřím... Jsme spolu už 12let.tudiz se teď po 12ti letech bereme... 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?