Výzdoba, šperky z e-bay

Profilova fotka
Zdravím, holky, máte některá dobré zkušenosti s nákupem dekorace nebo šperků na svatbu z ebay.com. Pokud ano, hoďte sem odkaz a fotku, jak to vypadá ve skutečnosti.... Mám možnost si přes kámošku taky něco objednat, tak mě zajímají vaše typy:)
Odpovědět
ahoj, ja koupila zde http://www.ebay.com/itm/141547320376?... tu 1. variantu.... doba bdodoani asi 2-3 tydny, ale ve skutecnosti vypada o hodne lip nez na obr. jenom sem teda cekala ze bude mensi a je vcelku tezka... nicmene se da upravit na mensi pokud mas doma kombinačky a pilnik :D první foto - jak prislo druhy foto - zatím jenom kombinackama upraveny, nezabrouseny....
Odpovědět
Profilova fotka
@rendlik86 koukni ke mně do alba, mám tam hodně věcí z ebaye :)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunkaaa Vaše album /svatba jedním slovem PARÁDA! Něco takového by se mi taky moc líbilo, jen mi prozdraďte, co z výzdoby bylo z ebay a případně bych mohla také mít? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rendlik86 děkuju :-) Objednávaly se kravaty, stužky, girlandy (hlavně jutové), stužky, brož do vlasů, pompoms, kraftové papíry a cedulky, staré noviny na kornoutky, brčka, brože pro družičky, seškrabávací pole na losy .. a pak všechny věci do loterie (plechové cedule, manžetové knoflíčky, přívěšky na klíče, otevíráky ve tvaru srdce a další drobnosti). Ale jinak, pokud bych neměla, tak si objednám i naušnice. Čekám ještě na kraftové krabičky na dárečky pro rodinu a šaty na převlečení :-D Pošťák je zě mě už nešťastný, každý den kvůli mně vláčí plnou tašku balíčků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@teruleee ta čelenka je parádní, díky za tip! Ještě teda nevim, co budu mít na hlavě a jaký budu mít účes, na zkoušku jdu příští měsíc, ale jsem s tou čelenkou hodně v pokušení! :)
Odpovědět
já byla dneska a v tmavých vlasech to je vážně dobrý... jenom doufám, že mi neupadne hlava ze všech těch sponek
Odpovědět
Profilova fotka
@teruleee já už byla na zkoušce svat. účesu a kadeřnice mi řekla, že v mým případě čelenku nedoporučuje, prý lepší drobná korunka anebo jen perličky... nicméně čelenka je parádní a za tu cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem objednávala pár věcí z ebay a zatím spokojenost. Zatím mám zápich na dort v tvare dvousrdce, bílé drevěné iniciály, jmenovky, štrasové pásy, náušnice, nějakou bižu, lupínky ruží, diamantíky na stoly a teď ještě čekám na organzu, stuhy, umělé kytky a nejvíc se těším na hrebínek do vlasů http://www.ebay.com/itm/221468415262?...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?