Vřes, kapradiny a růže

Zdravím všechny, narážím na svou neznalost květin a potřebovala bych se poradit. Budeme mít svatbu v polovině listopadu a já si vymyslela svatební kytku (a věneček, ale ten bude umělý, takže tam je to jedno) a pár dekorací na stůl z vřesu, kapradin a nějaký čajových růží. A zjistila jsem, že vůbec netuším, jestli tyhle rostliny budou v listopadu k sehnání! Ráda bych si je spíš nakoupila ve velkém a sama vyrobila dekor a kytičky pro ostatní, svou si možná nechám uvázat (ale možná mi ji uváže kamarádka). Takže jde sehnat v tomto období vřes, kapradiny a nějaké růže? A jak případně postupovat, pokud chci nakoupit ve větším množství, ale dekorovat sama - mám hledat zahradnictví? Velkoobchod? Půjde to domluvit v obyčejném květinářství? Moc děkuji za všechny rady a zkušenosti! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lilyanna vřesy jsou dva... Jedny kvetou na jaře a druhy právě na podzim v říjnu. Kapradiny a růže jsou celoroční. Co se týká koupelny, pokud nemáte živnost a možnost si zřídit ve velkoobchodu registraci na tuto živnost, tak jediné co vám zbývá je koupit normálně v květinářství což znamená ale za 100% prodejní cenu. To už bych nechala je i to i uvazat. V zahradnictví vám vřes maximálně prodají v květináči.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Mám volnou živnost a tak by možná šlo zařídit i tu registraci. To teda budu teprve zjišťovat 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?