Těžítka na balonky. Máte někdo zajímavý nápad?

19. čvc 200870

ahojky, nemáte někdo zajímavý nápad jak vyrobit vkusná těžítka na balonky...ta kupovaná jsou zbytečně přeplácaná a drahá...díky

• Viděla jsem balónky navázané na kamenech... Když by se třeba nastříkaly barvou, může to vypadat pěkně 😉

• Ahojky, taky si myslím, že na kamenech to vypadá úžasně - sama to budu mít - normálně zajdu někam dolů k řece a nějaký pěkný tam nasbírám, taková větší. Pak mám doma ještě něco schovanýho od moře, tak to taky zkusím. Budeme od Linde Gas kupovat ten balonkufr - 2l lahev + 30 balonku zdarma 😉

• ahojky nevesty, my mame na balonky nachystane takove pytlicky. Nekolik malych kaminku svazanych v sampano tylu a nahore svazane maslickou. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojky, já mám kameny z Ikei, jsou stejné a docela ok. Hellium mám od air product + balonky jsem koupila zvlášť. ty co jsou v té krabici jsou dost malé, hodně barev a 30 jich tam určitě nebylo a ani tolik toho helila - zkusila jsem a koupila jedny. Navíc to je i docela drahé chci mít cca 100 balónků

• ahojky, chtěla jsem se jenom zeptat kde jste kupovali helium a nakolik vás asi vyšlo díky 🙂

• ahojda, kolik potřebuju helia na 100 balónků??? 🙂

• ahoj, kupovala jsem ho od air produkt, na 300 blonků mě stálo 2tis, ale výhoda je, že tu bombu mám na 3 měsíce,takže ji mám už doma a použiju jí - jestli něco zbude také i pro další svatbu v červenci. Vyzkoušela jsem ty balíčky - helim + 30 balonků a bylo to jen tak tak🙂...

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební kytice a květinové dekorace na Vaše přání...
    Nabízíme také svatební vývazky, autokorsáže, jmenovky, svícny, oznámení...
    GregorEvent
    Uherské Hradiště
     Půjčujeme slavnostní potahy na židle, ubrusy, stuhy, koberce, výzdobu na auta, vázy, světelné řetězy a zástěny, party nábytek, chiavari židle, atd.
    Vyrábím širokou škálu svatební dekorace a dalších věcí na svatbu od vývazků, jmenovek, podvazků, polštářků až po výzdobu svatebních vozů. Jako doplňkový sortiment nabízím košíčky na koláčky, krabičky na výslužky,...
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů