Svatební vývazky - samovýroba nebo objednání?

Ahoj, dělali jste si vývazky pro hosty sami, nebo jste si je od někoho objednávali? Popřípadě by mě pak potěšilo doporučení, protože na Fleru je prodejců mraky... Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to asi záleží hlavně na Vás, zda máte čas. Na výrobě není nic složitého a pokud ráda tvoříte, tak proč to neudělat sama. Ale pokud chcete ušetřit čas, pak se na někoho obraťte. Kdybyste se rozhodla pro druhou variantu, můžu Vám nabídnout netradiční origami vývazky :) Gabča
Odpovědět
Profilova fotka
Nechali jsme je vyrábět, nechtěla jsem ten úplně klasický tvar, ale čtyřlístky, vyráběla nám je na fleru jari.ticha a byli jsme naprosto spokojeni :-)
Odpovědět
@misha852456 Já jsem chtěla vážně ty klasické jednoduché vývazky (bílo-stříbrné) a koupila jsem vcelku dost levně na svatbadekor.cz :-) a taky vypadaly hezky a vyšli tuším na 6 Kč. Tak zkuste mrknout, měli tam toho mraky
Odpovědět
Ja si je dělám sama. Je to vážně jednoduchý. Jak chytnete ten grif, tak to jede. Budu jich potřebovat cca 90, ať mám do zásoby a když si vezmu, ze by jeden stal třeba těch 6 Kč, jak tady někdo píše tak to je 540 Kč a to mi přijde docela dost. Záleží jaké chcete a jak vás baví něco “piplat” rukama.
Odpovědět
Dobrý den, vývazky jsem si dělala doma sama :) Vyšly na 88 Kč a ještě mi zbyly i stuhy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dělala sama, resp. chvílemi s pomocí snoubence. Měla jsem jasnou představu a chtěla jsem je mít hezké, většina prodávaných mi přišla strašně odfláknutá :-S
Odpovědět
Ja se ve vyrabeni zrovna moc nevyzivam, takže jsem si objednala na Fleru i s vypalenym srdickem a nemenila bych, výroba by me nebavila a stejně by to tak hezké nebylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Zalezi na Vasi zrucnocti a barevne kombinaci..obcas je slozite sehnat ten spravny odstin stuhy, ja si je sila sama a dnes je pro nevesty vyrabim
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@simonavys mohla bych poprosit o postup jak je udělat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@misha852456 Souhlasím, že záleží na zručnosti a na tom, jak vás to baví. Mě to baví, potřebovala jsem jich 120, takže jsem si je dělala sama večer u seriálu. Ale pár večerů to zabralo. Krajku a jutový provázek jsem měla doma, tak mě to vyšlo asi na 100kč za dlouhé špendlíky a dřevěná srdíčka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?