Svatební tabule bez ubrusu :-)

Profilova fotka
Budeme mít hostinu v sále, který vypadá trochu jak v roubence. Budou tam i masivní dřevněné stoly, přijde mi škoda je zakrývat ubrusem. Navíc to nebude uplně klasická hostina pro rodinu, ale rovnou pro všechny a jídlo bude formou rautu. Představu mám jen nějakou organzu doprostřed, nějaké svíčky a barevné ubrousky třeba... nevím :-) jestli jste někdo něco podobného měl, můžete vložit fotku? Díky moc!
Odpovědět
Tohle jsem nasla na netu, ale co treba ta juta a zjemnena krajkou? Taky myslim, ze by byla skoda poprit ducha prostoru...a doplnit to treba jen nejakymi kvety v jemnych tonech, svickami napr. v zavarovackach a ozdobene krajkou....? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky budeme mít masivní dřevěné stoly bez ubrusů. Pro trochu slavnostnější nádech plánuji koupi látkových ubrousků. A pak už jen víceramenné svícny, živé květiny a jmenovky/dárečky pro hosty. Nějaká inspirace z internetu:
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, u nás si můžete látkové ubrousky i zapůjčit. Je to mnohem levnější a nemusíte po hostině řešit co a kam s nimi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dennyna O půjčení neuvažuji, pořizovací cena je stejná jako Vaše půjčovné.
Odpovědět
Ahojky,my to tak máme taky v plánu. Uprostřed stolu nařasíme čokoládovou organzu a zatížíme květinami v květináčích -bílé miniorchideje v bílých květináčích,svíčkami a bílými miskami s koláčky. Zkoušela jsem to už doma na stole,je to pěkné a decentní.
Odpovědět
@dzogobela Pokud mohu poradit: pokud je to v přírodním stylu, tak bych to dala bez organzy. Naopak látkové ubrousky nebo juta se k tomu stylu hodí mnohem víc. ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?