Svatební tabule a knoflíky jako dekorace. Použily jste?

Profilova fotka
Ahoj, nepoužila jste některá knoflíky jako dekoraci na svatební tabuli? Nemáte fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar já je budu používat,ale budeme mít celou svatbu plnou knoflíků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor A jak? Taky bych je chtěla...od malička knoflíky zbožňuju a navíc je to pěkná, originální a víceméně i levná dekorace...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar no levná jak se to vezme,jeden knoflík v galanterii stojí 4-10kč a já jsem to počítala,že jich na svatbu potřebujeme přes 2000ks jinak mrkni do alba a nebo na google....inspirace je všude kolem spousty,záleží jaký styl svatby chceš a jaké knoflíky se ti líbí,podle toho je lze použít...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo vím, ale máma doma nějaký má (je dámská krejčová) a dva tis. jich opravdu potřebovat nebudu. Kdyžtak vemu nějaký levnější, třeba tři jiný druhy, chtěla bych je jen na stůl.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar taky jsem nějaké měla,knoflíky může dát na prostírání,skleničky,vázičky,svícínky,příbory...hodně záleží na stylu svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar: já když zařizovala výzdobu stolu v restauraci, tak jsem nakonec ustoupila i od skleněných krystalků a podobných tvrdých "hrbolů" na stůl - nakonec jsme měli jen plátky růží a svícny se svíčkama a miniaturní papírová srdíčka. Argument restaurace byl, že kromě toho, že můžeš snadno zvrhnout skleničku, když jí postavíš na ten krystal - tak to, že podobné věci lákají malé děti k ochutnávání a pokud spadnou na zem, tak zase starší lidi po tom můžou uklouznout a upadnout. Což myslím o knoflících platí dvojnásob.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha No tak my tam nikoho malýho ani staršího nemáme a doufám, že se lidi budou chovat slušně a nebudou s nima dělat blbosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar počkej až se opijou první kamarádi :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 Snad ne...budeme tam mít asi jen pivo a víno, právě že nechci aby se tam někdo opil. Naštěstí známí nejsou velcí pijáci, tak to snad bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar tak je tam zkus našít a nějak naaranžovat ty knoflíčky na organzu nebo na ubrus :-) bude to efektní a budeto držet :-)) ale nápad je to super
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka To by šlo, mohla bych zaúkolovat mámu, když je švadlena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar no vídíš :-) a máš to vyřízený :-)) kdyby jsi to našila, jen na plátno nebo jutu nebo něco takového na pruh doprostřed stolu, vypadalo by to moc pěkně s tou organozou nevim, ta se mi k tomu moc nepozdává :-) ale i tak to budeš mít určo pěkný :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarkar teď jsme byli na svatbě kde se kluci opili aj z piva.... :-) když jich vypiješ 10,12.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mary1988 To jo, to každopádně. No ale snad se u nás všichni budou chovat slušně, nerada bych nějakej trapas....
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbinka No uvidíme :-D Myslím, že i máma bude ráda, že budu potřebovat její pomoc, hlavně ví, že jsem nenáročná a že jí dám prostor se realizovat. Mě stačí, když to v závěru bude vypadat pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delala jsem pro kamaradku dva maly knoflikovy venecky na dekoraci (bud vencu, nebo do prostred masle na zidle apod.) Neuzila je. Kdybyste o ne mela nektera zajem, tak se ozvete. Piplala jsem se s tim a nikdo to nepouzil :-( http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/c...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@sarkar tak jak si na tom s výzdobou a s knoflíčky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já ještě nijak :D Ještě nemám prstýnek, takže zatím plánuju v hlavě a sleduju co a jak...Určitě bych je chtěla mít našitý na organze na stůl, pak ty náušničky byly moc dobrý nápad no a pak chci udělat rámeček na tombolu s knoflíkama. Jinak nevím, to se uvidí až konečně začnu plánovat materiálně :-) Ty už máš hotovo viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar jojo už mám skoro hotovo :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?