Svatební stůl bez květin

Holky měli jste nějaká svatební stůl bez květin? Plánujeme pouze bílí ubrus, nějaká organza, svícny a talířky s koláčky. Mám obavy aby stůl nevypadal prázdně.
Odpovědět
Já nejsem zastánce nějakého přílišného zdobení, takže květiny mít nebudu 😁 Přijde mi to zbytečné. Dneska je trend mít vyzdobený stůl do dokonalosti, ale dřív to taky nebylo a páry se vzaly i bez toho 😌
Odpovědět
Taky nebudeme mít květiny, přijde mi to jako vyhozené peníze za kytky které vydrží jeden den.
Odpovědět
Také jsme měli stůl bez kytek viz. foto 😉
Odpovědět
@holubovalenka16 V jednoduchosti je krása 💙
Odpovědět
@zasnoubenazrzka přesně tak, nechtěli jsme nic prezdobeneho a nakonec jsme byli stoprocentně spokojený i bez kytek 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud budeš mít svatební kytku a kytičky pro maminky, stačí požádat o vázy a hned máš na svatebním stole tři krásné kytice 🙂 Prázdného stolu se neboj. Ony ty krásně nazdobené stoly vypadají designově krásně jen do té doby, než přijdou hosté. Pak se přeplní talíři, pitím a všechny ty serepetičky leda překážejí.
Odpovědět
Profilova fotka
My teda kvetiny meli. Byli v takovem hnizdecku (drevo, kvetiny, svicky, svatebni cedulka s menu). Ale jinak nic. Vzdy bylo hnizdecko, mezera, hnizdecko, mezera. Nemeli jsme ale na stolech cukrovi a ani kolacky. Vubec nic takoveho. Ale taky jsem nechtela mit ty stoly preplacane. Nekdo by rekl prazdne, ale nesnasime preplacane veci.
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle to vypadalo bez kvetin.
Odpovědět
Profilova fotka
Vecer bez kvetin
Odpovědět
Profilova fotka
Jak píší holky, absolutně v tom nevidím problém, ba naopak. Kytky na stůl jsou pro mě osobně vyhozené peníze a detaily, které opravdu odmítám v rámci svatby řešit. 😄 Prázdného stolu bych se vůbec nedála, všichni známe, jak na velkých akcích s nazdobenými stoly pak akorát každou chvíli někdo o něco zavadí, převrhne, shodí, nemá místo na jídlo, pití... Ono se to při jídle hne zaplní, toho se nebojte. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jediná kytka u nás na stole byla svatební kytka ve váze 😉
Odpovědět
všetkými desiatimi doporučujem zjednodušiť výzdobu. Tiež som sa bála, či toho nebude málo a kiežby ma predtým niekto uistil, že to bude v pohode 🙂 na hlavnom stole sme mali zelenú popínavku a moju svadobnú kyticu.
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem moc rada za tuto debatu. Take jsem premyslela, co s kvetinami. Pro partnera jsou to uplne vyhozene penize. Stoji to spoustu penez a dalsi den to clovek bud vyhodi nebo aspon neco zkusi rozdat. Kvetiny mam rada, ale nechci za ne dat tolik penez. Proto se mi libi napad dat na stul aspon svatebni kytici a kytice maminek/babicek. Pripadne nejake doplnkove kviti. ☺️ take mi prijde originalni, ze jedna nevesta mela na stolech bylinky. @fyziotina moc krasna vyzdoba. Decentni, slavnostni a prijde mi, ze tomu nic nechybelo😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?