Svatební oblouk. Jak na něm ušetřit? Poraďte

19. čvn 200830

Ahoj, chtěla bych poradit....máme s přítelem svatbu v zahradě zámku Hluboká a já mám největší problém s tím, jak nazdobit oblouk, aby byl plný růží, ale zároveň jsme nemuseli kupovat velké množství kytek.....
a ještě jestli nemáte někdo zkušenosti s vysypaváním cestičky plátkama růží...
děkuji za jakoukoliv připomínku a radu...
Petra

• Ahoj petro. co kdyby jste ten oblouk vyplnili břečťanem a pak jste do toho zapichli pár kytiček, mi budeme sloupy, právě zdobit břečťanem a vyjde to levně.
    Taky budeme sypat plátky růží na cestičku a v květinářství nám řekli, že jich stačí v pohodě 20.

• No mě původně napadlo, omotat ty tyče závojem, pak tam dát břečťan a nakonec namotat ty růže...jenže já bych to chtěla nahusto, tak nevím, na kolik kytek to přijde...všude jsou fotky oblouků, které jsou obrostlé živými kytkami 😞 a to vysypání nevím, koberec má 20 metrů a přítel ho chce vysypat z obou stran a taky nahusto.... kamarádka mi radí, ať jednou v noci obejdu městskej park a květy si natrhám 😬

• Ahojky,máte tipy na výzdobu oblouku🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nevšední svatební květiny pro výjimečné nevěsty.
    Svatební dekorace na zakázku.
    Vyrábíme pro vás dřevěné dekorace na svatby a jiné příležitosti. Jakýkoli požadavek na míru pro nás není problém. Mrkněte na www.woodener.com
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů