Svatba fialovo-tyrkysová, co na to říkáte?

myslíte, že by to bylo hezké? Máte tipy na výzdobu?
Odpovědět
Profilova fotka
koukněte tady :)) https://www.google.cz/search?q=purple...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vybranou fialovo-žlutou kombinaci.... i ta tvoje je moc pěkná, jen u živých kytek bych řekla, že to může být trochu problém :-) ale jinak proč nééé:-)
Odpovědět
je to hezké :-) Tato kombinace vypadá velmi zajímavě, já mám tyrkysovou a asi doplněnou stříbrnou.
Odpovědět
Profilova fotka
moc pěkná kombinace :-)
Odpovědět
ještě k nim přidám bílou. Co myslíte?
Odpovědět
@zirafka893 může to být krásné,pokud se to nepřežene..
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš ten odkaz je super, nádhera.. moc pěkné obě dvě barvy jsou moje NEJ... ale zatím nakupuji doplňky jen do bílo-fialové.... takže tyrkysová už asi nebude....
Odpovědět
to je krása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jukněte zde do alba.Mám tam do této barvy sladěné vývazky :-) http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Ta barva v tom odkazu na google je nadherna, ale taky mam starost o ty kvetiny, chci urcite zive a s tou tyrkysovou nevim nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to by neměl být problém s tou živou kyticí... date si fialové živé květy ( hyacint, frézie, orchidey, kosatce, šeřik, hortenzie, tulipány, ...) záleží co se vám líbí a použít třeba tyrkysové stuhy, korále, ... koukni na net je tam toho plno :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Taky plánuji tyrkysovo - fialovou ... měl někdo takovou svatbu? Ráda bych se inspirovala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
zní to dost zajímavě, našla jsem mega ubrousky v modré, chci svatbu do modra, ale přemýšlím, že bych se nechala inspirovat jinou barevnou kombinací? hodily by se tyhle ubrousky k tmavě fialkové?
Odpovědět
ty jo, na mě je to už hodně odvážná kombinace, ale připoušítm, že to vypadá velice dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
moje svatba taky bude fialovo-tyrkysová :)) vdávám se za 18dní tak pak hodím fotky :D
Odpovědět
Profilova fotka
a zkuste doplnit dárkem pro hosty fialové tužky s Vaším nápisem :-)
Odpovědět
úplně jsi mě tím nadchla, teď trávím čas na netu a hledám... co tohle? mělo by to být to prostírání úplně vpravo úplně dole. nebo to není moc svatební?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka

Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?