Poraďte krámek v Praze s dekoracemi na svatební tabuli

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Poraďte prosím nějaký krámek v Praze - sháním dekorace na svatební tabuli... Ráda bych okvětní plátky růží, tyl, kamínky... Svícínky už mám z Ikea. Díky :-)
Odpovědět
kata267 - ještě jak píšeš, že je výzdoba nepraktická z hlediska prostoru na talíře, tak všude, kde jsem byla, bylo veškeré cukroví mimo na rautových stolech, kde si každý nabral co chtěl a pak si to odnesl ke stolu. Takže myslím, že není potřeba dělat speciální místo na talíře, ta výzdoba přece jen vypadá líp.
Odpovědět
arrowka - aha já to právě brala z oslav, popř.svateb, který sem absolvovala, tak tam bylo cukroví přímo na stole na talířkách aby si lidi mohli brát rovnou....tak prostě asi udělat rautový stůl a zaměřit se na výzdobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267: neva ;-) my měli raut ale taky jsme pak měli na stolech slané šátečky a trubičky plněné pomazánkama a nějaké minizákusky, pro ostatní si chodili na raut :-)
Odpovědět
Ono jde o to, jak se to naaranžuje. Taky jsem měla poměrně "hustou" výzdobu a měla jsem na stolech i cukroví. Neměla jsem ho ale na tradičních kulatých talířích, ale pěkných podlouhlých miskách, které se jakoby rozšiřovali směrem k hostovi, takže to bylo pěkné, ale nezabíralo zbytečně místo..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já jsem taky zdobila den předem a to dokonce celý sál, kde se hostina a následná party konala. Myslím, že to je lepší, než to nechat na někom jiném a ani to nevidět dopředu. Pak taky člověk může být nepříjemně překvapený...
Odpovědět
Nám zdobila svatební tabuli aranžérka, paní Vidová z Prosetic. Byli jsme nadšený a hostům se moc líbilo. Když to dělá profík, je fo pěkný :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?