Pánský a dámský koutek

Ahoj, na naší svatbě plánujeme "pánský koutek" (whiskey, doutníky,...) ale aby měla i ženská část něco svého, ráda bych chtěla k tomu "dámský koutek". Jen mě bohužel nenapadá nic jiného, než jahody a šampus (či víno)... Měl jste někdo taky dámský koutek nebo máte nějaký nápad co tam? 🙂 Tím samozřejmě nechceme separovat na svatbě pohlaví, samozřejmě žena může do panského a naopak. U našich hostů se toho ani nebojíme, že by se to rozdělilo takhle na celý den. Ale nevidím v tom nic špatného, když si bude chtít ženich dát doutníček s mužem a probrat u toho třeba fotbal :D Díky moc
Odpovědět
A je nutné nazývat to “pánský” a “dámský” koutek? Co to nazývat tím, co to obsahuje, např. “prosecco point”? My budeme mít piknikové místo, trochu mimo hlavní zábavu, a prosecco bar. Koutky jsou podle mého v principu dobrý nápad, ale nikdy, NIKDY by mě nenapadlo označovat je jako dámský a pánský.
Odpovědět
Profilova fotka
@vanesb Co třeba coffee corner? K tomu dortíkové nanuky, pralinky.... Nějaké luxusní koňaky, likéry. Myslím si, že ženy hodně dají i na atmosféru koutku, takže bych vsadila i na výzdobu, příjemné posezení, dekorační osvětlení, klidně bych zapálila vonné svíčky (jestli budete mít možnost). Vše se odvíjí od rozpočtu a lokace 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla taky.. Bylo mi jasne vysvětleno, že ikdyz si myslím, ze to ty lidi neseparuje tak je to separuje jako blázen a přesně co bude v dámský? Lak na nehty? S tím by me moje holky poslali dopr... A já je taky kdyby to byla jejich svatba.. Takže za me ne
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?