Originální svatební zábava/výzdoba. Máte nejaké tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáme svatbu a asi jako každá bych chtěla, aby byla opravdu originální. Prozatím jsem absolutně nadšená z mošniček plněných mandlemi v cukru a létajících přání (oboje mám vybrané na svatebnímandle cézet), ale zajímaly by mě typy od vás. Zažily jste třeba nějakou zahraniční svatbu s originálním programem nebo netradiční výzdobou? A co dárečky? Výzdoba tabule? Jmenovky? Co já vím... Jaké prkotiny jste měly na svatbě vy?
Odpovědět
1
2
ja si tiez myslim, ved tolko neviest to malo na svadbe.... no neviem teda....ja som citala, ze je dolezite, aby bolo dobre pocasie bez vetra, lebo za silneho vetra by to mohlo sposobit problemy...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte - tu jedna kočka písala o motýloch a vážkach,ktoré sú niečím"napustené" aby zostali na jednom mieste,ale ked sa spamätajú tak odletia:) no ja som túžila len po krásnej výzdobe - všade zlatá organza a orchidee - jediné čo som si neodpustila je svetelná výzdoba a veľa sviečok:) a lupienkový ohňostroj s bublifukmi,ale i to je už klasika
Odpovědět
Profilova fotka
pro zakladatelku tematu BTW jakmile uz je neco prevzate, okopirovane... tak to neni originalni :-D urcite je dobre se inspirovat, tady toho je hodne a pak to sladit do nejakeho rozumneho koktejlu vyzdoby a zabavy... ale pokud chces neco "origos" - musis si to vymyslet a vyrobit (nechat vyrobit) sama, tim padem to ti nikdo jen tak nerekne... ja teda si to necham pro sebe, tak mozna za rok sdelim :-D
Odpovědět
ale no, vsak prezrad :-D baby a s balonikmi je to ako? tie sa snad mozu vypustit, nie? :-D kde zozeniem, nafukam, hmm?
Odpovědět
vally. • Dnes v 16:45 Ahoj holky..Prosím o radu...Chtěla bych na svatbě "něco extra" něco co jen tak nebývá zvykem a aby na to svatebčané nezapoměli..Dárečky pro hosty mám, svatební noviny taky, knihu hostu právě vyrabím, čokoladovou fontanku jsme mít chtěli, ale vzhledem k počtu dětí by to nebyl asi ten nejlepší nápad, pouštění lampionu se trošku bojím...No prostě dochazejí nápady a proto jsem založila toto téma...Možná už tady bylo-nevím.Tak prosím pište a nechte tak vaše nápady kolovat po světě:-) xslim03 • Dnes v 16:46 tombola, karaoke... kata267 • Dnes v 16:53 vally - mene znamena mnohdy vice, moc bych to s tema svatebnima aktivitama pro svatebcany neprehanela...mnohdy to pak pusobi na svatebcany spis otravne....navic me prijde ze se pak ze svatby stava cirkusovy predstaveni s obsahem co nejvic zaujmout svatebcany...pokud jdou prece lidi na svatbu pratelum, rodine a zalezi jim na sobe tak si prece tu svatbu zapamatuji i bez nejakych prehanych programu ;-) vally. • Dnes v 16:57 Ne to jsem nemyslela o zábavu se nebojím...Já myslím něco čeho se lidi mužou dotknout např. tu fontanku (kterou ale nechceme)nebo (ted plácnu hloupost) ledovou sochu:-D:-Dvíte co myslím prostě něco hmotného co zaujme mirca18 • Dnes v 17:01 vally. - My jsme měli knihu hostů, stavební noviny, tombolu a pouštění létajících přání. Všechny čtyři věci měly obrovský úspěch, u tomboly jsme se nasmáli neskutečně. Vše se líbilo, ale asi nejvíc hosté oceňovali neskutečnou pohodičku, která tam vládla. Neorganizovali jsme každou minutu, nesnažili jsme se o nic "extra". Prostě jsme se bavili - kdo si chtěl povídat, povídal si, kdo chtěl tančit, tančil... Záleží na složení hostů, my měli většinou kamarády, takže 75% lidí bylo ve věku 25-35 let. kata267 • Dnes v 17:02 aha ... no tak to teda nevim na to sem asi prilis realista me prijdou takovy nezapomenutelny akce zbytecny :-N ale tak treba sem videla ze novomanzele pripravili na kus zdi platno na kterym byly fotky z dob jejich zivotu ... vally. • Dnes v 17:04 Asi jste mě nepochopili :-( Nechci nic organizovat ani tombolu, dražbu podvazku nebo tak něco kata267 • Dnes v 17:05 ja sem te pochopila akorat me nic nenapada :-D vally. • Dnes v 17:06 aspon někdo:-) viděla jsem jej jak se to jmenuje suchy led??ted si nemužu vzpomenout ale to se mi zdá moc tajemné na svatbu že? kata267 • Dnes v 17:07 no tak myslim ze ta ledova socha by se dala realizovat akorat nevim teda ale to bude asi dost drahy...a taky se to musi udelat pres nejakou profi firmu tak leda zkusit vygooglit... krtek.93 • Dnes v 17:09 vally: Taky jsem slyšela o prohlížení fotek na zdi - nějak přes notebook či co, my zase budem mít ve výslužkách perníčky (pokjud je teda udělám :-N ) a místo házení rejže se bude zvonit zvonečkama a ty budou mít pak svatebčani na památku ;-) mirca18 • Dnes v 17:09 Aha, tak to teda nevím. Pro naše svatebčany bylo nečím hmatatelným a "extra" místo obřadu - Viniční altán. Nikdo ze svatebčanů tam před tím nebyl, i když třeba kousek od něj pracoval :-) . Každý se kochal krásným dřevěným altánem a úžasnými výhledy na Prahu. Ovšem, tohle bylo neplánované :-) . Jdi do těch létajících přání, vřele doporučuji. Vůbec se toho nemusíš bát. U nás to znalo tak 5 lidí a ostatní koukali s otevřenou pusou a dětskou radostí v očích ;-) . vally. • Dnes v 17:09 ne sochu ne ale led -ten se dá do napoje a z něj pak stoupá "kouř" ale to se spíš hodí na nějakou party kata267 • Dnes v 17:12 no ty letajici prani sou opravdu krasa akorat uz je to dost proflaknuty u nas sme to meli na ruznych oslavach uz xkrat...a ty fotky na zdi nejsou spatny napad vytvoris takovej prubeh zivota - detstvi, dospivani, spolecny fotky s pritelem apod. a ani to nemusi byt na pocitaci, podle me je lepsi to tam udelat a nechat to vystaveny aby se ti lidi mohli podivat sami az budou chtit ;-) nekoho to taky nemusi zajimat tak aby zbytecne nebyli unudeni kdyby se to poustelo z pc :-) kata267 • Dnes v 17:15 vally ajo ja myslela jako sochu :-D tak nic :-D :-D mirca18 • Dnes v 17:18 Také bych ty fotky nedávala přes notebook. U nás byly fotky ve svatebních novinách, tak už jsem žádné nástěnky nebo něco podobného nedělala. Ale může to být hezké, umím si to představit ;-) . My jsme zatím při žádné příležitosti létající přání neměli, takže se to moc líbilo. A na svatbě to mělo své kouzlo :-) vally. • Dnes v 17:19 letajicích přání se bojím všude kolem budovy kde bude hostina je spoustu stromu a odvadět pak všechny hosty někam mimo se mi zdá blbé a navíc ještě kolik jich bude ožralých aby něco nevyvedli..A taky bych se bála kam to dopadne:-(to bych tyden zírala na zprávy kde co hoří :-D yulia • Dnes v 17:21 1. my jsme meli pro svatebcani pronajaty doubledecker - velice hezky to na ne zapusobilo takova "troska londynu v praze" (tam jsme se zasnoubili) 2. meli jsem "mezinarodni" svabdu, na hostine hrala aspon 1 pisnicka z kazdeho statu, pro jejich zastupce :D, opravdu byli nadseni!! 3. neco extra byla i ziva Kubanska kapela (na libanky jsme jeli na Kubu) - ktera roztancila i ty nejzasadnejsi netanecniky. :) vally. • Dnes v 17:23 TY fotky je super nápad děkuju ale háček je v tom že s budoucím žádné společné nemáme:-(musela bych to dohnat...problem je v tom že je až do září na služebce... :-( kata267 • Dnes v 17:24 no tak to je blby...vy nemate jedinou spolecnou fotku napr.z dovolene? vally. • Dnes v 17:29 Ne ... Měli jsme v fotaku ale ten nám minuly měsíc ukradli :-( esposa • Dnes v 17:43 Nápady dobrý ... co takhle něco k čemu nepotřebuji víc než 500 Kč, hm? :-D oreille • Dnes v 17:44 Vally a proc nechcete cokofontanu? My jsme meli bublifuky, nakoupili jsme je jen pro deti a vsichni dospeli cele odpoledne skemrali at jim je pujci a taky je chteli, takze to by mohlo mit uspech. ;-) Pak jsme meli vyzdobeny tanecni parket balonky coz take melo obrovsky uspech, vypadalo to nadherne a deti mezi nimi radili :-) kratce pred prvnim tancem jsme je odstrihali a vysli je ven vypustit coz bylo super ;-) len.z • Dnes v 17:49 Vally my na svatbě neměli ani jednu z věcí, ktré si vyjmenovala,a i přesto na naší svatbu nikdo nezapomněl :-) Myslím, že to je o nečem jiném než o dárečkách a lampionech....ale je to můj názor... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nemuzu prozradit :-D rikam az za rok po svatbe... balonky nevadi, koupis vsude mozne, i helium - to mi prijde ale dost drahy, no asi proto, ze je to vzacnej plyn, ze :-D napr. mojeparty tecka ceeezet (to mam od krtka) a taky myslim na svatbadekor jsem to videla...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?