Mám využít firmu k výzdobě interiéru svatební hostiny?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo z vás zkušenosti z výzdobou interiéru od nějaké dodavatelské firmy. Chtěla bych mít svatební hostinu hezky vyzdobenou, ale obávám se, že sama na to nestačím, navíc nakupovat veškeré dekorační předměty (ubrusy, látky, perličky, stužky, balonky apod.) je docela dost finančně náročné. Kdyby jste některá měla s něčím takovým zkušenosti, tak budu ráda, když se o ně podělíte.
Odpovědět
hostinu obvykle vyzdobí majitel nebo provozovatel podniku, po domluvě a zaplatíš za to tak jako tak, at si to kupuješ sama nebo at ti to zařídí někdo jinej ba dokonce zaplatíš kolikrát i víc,než kdyby sis to zdobila sama, jen s tím nemáš tu práci
Odpovědět
zkušenosti nemám, ale většinou jsou ochotní to vyzdobit, nakupujou ve velkoobchodech, mají nějaké slevy a tak, ale zase s tím mají práci, takže ve výsledku zaplatíš asi stejně, jako když si to sháníš sama, ale máš to bez práce. Mě nabízeli výzdobu, vyšlo by to na 4 - 6 tis., jenže mě to baví, takže si asi většinu udělám sama, už na to mám i nakoupeno...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já po domluvě s majitelem zdobila dohromady, něco dodal on - ubrusy, některé dekorace, většinu jsem nakoupila sama a společně nazdobili. Výsledek mám v albu, jinak pokud to chceš zadat firmě tak počítej že podstatně vícezaplatíš a navíc si neužiješ shánění, hledání a užívání si příprav na svatbu :-)
Odpovědět
Ahoj, my jsme to měli v hotelu a oni dodali ubrusy, organzu a já ten zbytek, nakoupila a vyrobila jsem si všechno sama a dovezla to do hotelu a oni to podle mých představ nazdobili. jinak mi samozřejmě nabízeli i květinovou výzdobu, menu, jmenovky a další, že by zařídili, ale samozřejmě vše za peníze.
Odpovědět
Ahote, díky za vaše reakce. Mám trochu problém v tom, že svatbu budu mít v takovém menším kulturním sále, jehož majitel neprovozuje běžnou hostinskou činnost a sál pronajímá k různým účelům, a tak není vybavený dekoracemi na svatbu. Materiál si můžu koupit sama a ve spolupráci s majitelem vyzdobit, ale trochu mi vadí, že bych pak ty látky a ozdoby už nikde nevyužila a jejich pořízení není taky levná záležitost. V okolí je jedna firma, která provádí výzdoby interiérů na zakázku (fakt nádhera-udělá luxusní tabuli i ze škaredé místnosti), tak jsem ji kontakovala a paní řekla, že taková výzdoba se pohybuje okolo 7.000 Kč. Což mi teda přišlo dost, a tak jsem to chtěla porovnat s vašimi zkušenostmi - jestli jste si výzdobu dělali sami nebo právě přes nějakou firmu a na kolik vás to přišlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já si výzdobu dělám sama, ale s půjčovným potahů na židle a s nákupem organzy, váziček, kytiček do váziček, čajových svíček a kalíšků na čajové svíčky, mašlí na žídle, ubrousků (ubrusy budu mít zadarmo od mámy) atd. to těch 5-6 tisíc bude stejně. Jenže mě bylo řečeno rovnou, že výzdobu neumí. A finální výzdobu svatební tabule mi udělá kamarádka, která v tom má praxi, sama bych si netroufla. Takže já jen sháním a kupuji, ona tomu dá tu finální formu :-)
Odpovědět
: romcca Dík za reakci, tak to vypadá, že to té firmě asi přeci jenom zadám. Cenově to vychází skoro stejně, mám to bez práce a se zárukou kvality (už jsem byla na jedné akci, kde tahle firma dělala výzdobu a bylo to fakt moc hezké). Jen zvolím barevné ladění a zbytek už nechám na nich.
Odpovědět
Já jsem na svatbu jenom za potahy na židle a půjčení židlí dala 25 000,- takže cena firmy je skvělá. Jinak miláčkovi jsem teď zdobila oslavu narozenin v mořském stylu a díky tomu, že to bylo na kulturním domě, tak jsem si ubrusy musela nakoupit sama, ale sehnala jsem je levně na netu za 100,- bez daně a pak jsem nakoupila mušličky, vázy, potahy mám už svoje, koupila jsem je od holčiny na beremese, udělala jmenovky, programy, a nějaký kytky a všechno mám z velkoobchodu a cena byla tak kolem 5000,-, ale kdybych to kupovala v normálním obchodě tak by to byl 2 - 3 násobek ceny. ubrusy využiju, protože budu dělat teď akci na další 2 narozeniny a příští rok chystat známé svatbu.
Odpovědět
xax: jestli je to taková místnost jak píšeš, tak bych šla do výzdoby od profesionálů, ty 4-6 tis. bys stejně určitě zaplatila, je to taky o tom, co tam všechno chceš mít a co ne. Ono se to zdá hodně, když tu sumu zaplatíš najednou, já nakupuju postupně a tuhle dvě stovky, tamhle dvě stovky a už jsem za výzdobu dala asi 3 tis. a to ještě není všechno... a máš záruku kvality, kór, když znáš výsledky jejich práce... ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?