Je lepší obšitá nebo neobšitá organza?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahj holky,chci se vás zeptat,jakou máte zkušenost s obšitou a neobšitou organzou.Chci si ji koupit do středu stolu a nařasit ji.Je lepší obšitá?Mám obavy,aby se ta neobšitá nezačala po stranách párat.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@marrsik Díky za tip, včera jsem objednala první zásilku růžiček, stužek a nějakého tylu ze svatebni-dekorace tečka cz a už se těším, až to přijde a vrhnu se konečně na ty vývazky už naostro! Organzu budu objednávat později odjinud, tady nemají barvu co potřebuju - sháním tmavě růžovou (někde jí říkají malinová, někde sytě růžová) a tu bohužel nemají úplně všude...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk vidíš,tak hurá do toho,ať ti to jde stejně rychle jako mně.Já teď čekám na další zásilku,tak mne to trochu brzdí.Chtěla bych udělat jmenovky.Takže čekám na tvarovací nůžky.Když už jsem našla organzu v požadované šířce a barvě´,tak byla ale ve výprodeji,pouze 2ks a už ji mít nebudou.Sháním jinde ale nemaj správnej odstín.Člověk by si řekl,že budou mít vše.Ale i žlutá barva dokáže být ve víc variantách
Odpovědět
Profilova fotka
@marrsik Ach jooooooooo! Ta "růžová zářivá", co dnes přišla v balíčku a má být na vývazky, je úplně, ale ÚPLNĚ fosforová!!! No to mi chlapi odmítnou na sebe připnout........Chjooooooooooo! A mám jí 27m........ To je den!
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk Prosím tě,to ji měli tak špatné nafocenou.Mně co přišlo,tak to vždy sedělo s barvou na fotkách.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky nevěsty!Mám dotaz....jak širokou organzu kupujete na stoly kdyz ji chcete trochu narasit?30cm?Nebo 36cm?Máme 40lidí,budou mi stačit 2x role po 9m?Děkuji za pomoc....
Odpovědět
Profilova fotka
@iwetkam Já bych vzala asi spíš tu širší, ale hodně záleží také na šířce stolů a jak hodně ji chceš řasit. Viděla jsem organzu i hodně nařasenou, jakoby smotanou uprostřed stolu a měli to udělané z dvou barevných pásů 20cm (žlutá a zelená). A celkovou délku musíš taky podle stolů, je rozdíl jestli 40 lidí sedí po obou stranách stolů nebo jen po jedné... Já mám pro zhruba stejný počet lidí 3 role po 9m, sedět budou z obou stran stolů a myslím že ty stoly v mé restauračce jsou spíše větší, ale taky jsem to odhadla...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk 3role?Ja myslela že mi budou stačit 2 a lidi mi budou sedět z obou stran....Hlavně nevim jestli mám koupit neobšitou i když píšou že se nepářou....
Odpovědět
Profilova fotka
@iwetkam No moje svědkyně měla hostinu po své svatbě na stejném místě, koupila si 6 rolí a půlka jí zbyla - takhle jsem ke svému číslu došla. ;-) Zároveň počítám, že by mohlo pár metrů zbýt a z nich bych ráda uvázala mašle na moji a ženichovu židli. Takže jenom na stoly možná vážně stačí jen 2 role. Jinak mám doma obšitou i neobšitou a není to potřeba, fakt se to nepáře.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby to šlo tak si koupim 2,5role :-D Děkuji za radu...Radši koupim o trochu víc než aby mi to potom chybělo...
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, co říkáte na tuto organzu? Je to nějaká novinka, organza vypadá jako pavučina, vysoký lesk. Přemýšlím, jak asi vypadá ve skutečnosti naaranžovaná na stolech. Neměla jste náhodou některá?
Odpovědět

Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@arilas Ten vzor organzy se mi líbí, ale nevím jak ten vysoký lesk, někde na sluníčku by se to asi hodně lesklo... Na stolech si to umím představit jen na dřevě, na bílých ubrusech, které většinou restaurace dolů dávají, by to podle mě zaniklo. To jsem Ti asi moc neporadila.....
Odpovědět
Profilova fotka
Poraďte mi.Stůl mám široký 1,1m.Takže bych chtěla natáhnout pruh organzy 48cm a na to nařasit žlutou organzu.Co myslíte,která organza na ten pruh bude lepší?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?