Jakou barvou oživit růžovou výzdobu

Ahoj, prosím o radu, Mám na stoly růžový šifon a květina na stolech bude také v odstínech růžové. Čím tuto barvu oživit? Přemýšlela jsem, že bych koupila světle modré vysoké svíčky a k tomu oválné bílé a třeba tmavě modré ubrousky. Nebo by byla lepší třeba zlatá? Za každý tip budu ráda máme svatbu za 14 dní a začínám trochu panikařit 😀
Odpovědět
Bielu. Uz to neprehanat.. Kombinacia ruzovej a bledo modrej mi uz evokuje baby shower a nie svadbu.. 😉
Odpovědět
Viděla jsem nějaký fotky na Pinterestu a vypadá to krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Barvy se skládají z 5ti barev - 2 jsou dominantní třeba růžová a tmavě modra - jedna je světla a jedna tmavá - bila a zlata, červená a tmavě zelena. Potom se přikládají další 3 barvy doplňkové - tyto tóny jsou už jen v tlumených tónech pudrově růžová, světle žlutá, béžová, atd. Neutrální barvy jako je bílá a černá se do toho nepočítají, ale mohou byt základní barvou ale musí to byt poznat, ze jsou hlavni - bílý nábytek a bílá sedačka třeba. My máme rose gold (az po cooper odstín) s tmavě modrou a doplňková je meruňková, pudrově růžová a eukalyptová.
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina229 Mrkněte do naší galerie, určitě tam růžovou výzdobu najdete a třeba Vás něco inspiruje 🙂 http://www.svatebni-potahy.cz/fotogal...
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina229 : Dobrý den , záleží jaký odstín růžové budete mít , zdali světlý pudrový , nebo tmavší odstín malinové ? K světlému pudrovému odstínu můžete pro nádech luxusu zvolit zlatou , ale s tou opatrně , tmavší kovová by mohla působit příliš tvrdě . Dále k pudrovému odstínu je krásná i baby blue. Pokud budete volit i tmavě modrou , dávala bych pouze decetně jako doplněk , hodně zde záleží jaká je Vaše představa , zdali budete zdobit v jemnějším tónu nebo chcete hodně zvýraznit . U tmavšího odstínu např . malinové můžete doplnit , světle růžovou , stříbrnou , bílou , krémovou, ale už bych nedávala modrou . Přeji krásný zbytek dne . Bára
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?