Jak vyzdobit svatební tabuli? Svatba je zlatobílá

Profilova fotka
Máte prosím někdo nějaké fotky nebo nápady jak vyzdobit svatební tabuli, když máme výzdobu do bílé se zlatými doplňky? děkuji moc :-)
Odpovědět
já bych dala jako základ bílou a k tomu pár zlatých doplňků v new baroque stylu. Zadej si to do vyhledávače, určitě najdeš hodně dekorací, kterými byses mohla inspirovat. Třeba tohle flowerpictureinspirations.blogspot.com
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc. já mám právě základ bílou a jen sem tam něco do zlaté, jako bílo zlaté ubrousky, bílá organza se zlatým vzorem ale potřebovala bych nějaký obrázek pro inspiraci. děkuji kuknu.
Odpovědět
Také plánuji bílou se zlatou. :-) Je krásná. Zatím není nic vybráno a tak bych také byla ráda za jakoukoliv radu či inspiraci. Vůbec totiž nemám ponětí co vše se na svat. tabuli bude dávat (dekorace)... Pokud na něco narazim, napíšu.
Odpovědět
Profilova fotka
taky budu mít zlato-bílou svatbu!Mám čistě bílé šaty a kytku budu mít asi kala a světle žlutá růže.Jinak docela si beru inspiraci z www.nejkrasnejsi-svatba.cz já tam budu brát dost věcí a mají tam fotky jak si nazdobit stul atd...jinak paní v obchodě jsou moc milé a pomůžou,poradí, ukážou.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak jsou i na Facebooku a mají tam plno fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaplatenikova ahoj marti, já od nich taky nakoupila hodně věcí. dá se říci že skoro všechno. i paní je velice příjemná. a srovnávala jsem ceny a i ty ceny mají nejlevnější mi tak nějak přišlo. jen paní je v porodnici tak mi ještě balík nepřišel a nevím jak to vše bude vypadat ve skutečnosti, ale tak to bude vše ok. :-) @kassi koukni na stránky nejkrasnejsi-svatba cz já vybírala hodně věcí od tama. paní i poradí co se k sobě hodí a co ne. nebo když si vybereš něco a nemá to stejný odstín třeba stuhy jak s jinou věcí tak ti to předělají a budeš mít vše do jednoho odstínu. jinak já mám taky bílé šaty se stříbrnou výšivkou, a žluté růže. takže si myslím, že ta zlatá to tak nějak doladí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@candlemania no já byla i na veletrhu svatebním a měli tam věci a vypadalo to kvalitně :-) hele to nějak zvládnem! A kdy máte termín ? Já se furt rozhodovala jakou barvu ..sice mám stříbrné doplňky, ale stříbrno-bílá je moc ledová a ta zlatá je pěkná tak na to prdím!myslím že náušnice a řetízek tak velkou neplechu neudělají... JJ taky jsem porovnávala ceny a mají to tam levný.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaplatenikova já na veletrh nemůžu, nejblíž to měli v brně a já mám 19ti měsíčního syna, tak to bych s ním nezvládla. my 25.8. přesně dneska za 200 dní :-) jinak si myslím, že co máš na krku s výzdobou nemusí mít nic společného. já budu mít štras a to je taky spíše stříbrné než zlaté. u nás zlatá zvítězila, protože jsem ukázala nastávajícímu oznámení a tak se do něj zakoukal, že řekl, že jiné ne, a tak teď vše ladím do těchto tonů. ale ono toho zlatého tam moc nebudeme mít. vývazky, organza bílá se zlatou výšivkou, ubrousky, jedny kamínky na dekor stolu a jinak budou zlaté stuhy tam kde to tak nějak bude tím dozdobeno, takže truhlička se zlatou stuhou, židle zlatá stuha, ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@candlemania no my oznámení zatím hledáme vubec nemužem vybrat!my taky v srpnu 4.8 :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?