Gentlemanský koutek a Relax zóna

Profilova fotka
Ahoj všem! 🙂 Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tzv. gentlemanskými koutky a relax zónami na svatbách (takové ty oddělené sekce v okolí svatby, kde jsou pro chlapy připravené třeba doutníky a alkohol, případně jenom takové posezení pro někoho, kdo chce mít chvíli soukromí)? 🙂 Jde mi o to, zda to lidé skutečně využívají? Já osobně to nikdy na svatbách nezažila, ale na fotkách se mi to hrozně líbí, tak uvažuji, jestli něco takového neudělat - každopádně bych nerada plýtvala (nejen) energií pro něco, co bych sice měla na fotce, ale za celou dobu by to nikdo nevyužil 🙂 😄 Díky moc předem za postřehy! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já chtěla panský a dámský koutek a bylo mi řečeno, že nechapou proč je chci separovat a proč holky nesmí do panskýho a chlapi nesmí do holciciho... Jako bylo to přehnaný, ale maji pravdu... Separuje je a dělám mezi nimi rozdíly... V době kdy ma byt rovnoprávnost... relax koutky proč ne... Taky budu dělat, ale to je prostě místo pro všechny
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova jasné no, to je další věc 🙂 jakože já bych to taky úplně striktně neseparovala, spíš si fakt říkám, jestli o to je vůbec zájem - já osobně si nejsem jistá, jestli bych tu možnost využila, kdybych byla někde jako host, ale samozřejmě může být plno lidí, co by za něco takového byli rádi.. 😄 tak si říkám, jestli do toho to úsilí dávat, jestli někdo nemá zkušenosti - ty už jsi to zažila někde? 🙂
Odpovědět
Mně se na tom nelíbí takové to - pro chlapy rumy a whiskey a holky jsou odsouzeny chlemtat jagera a jiné ttlamolepiče 😅 mít to jinak nazvané, tak může být pěkné rozdělit nějak ten alkohol 🤔 Relax zona je takhle fajn, ale zas at tam pak vsichni neusnou 😅 ono hodne záleží na místě konání, jestli je možnost jit treba ven si nekam sednout od toho davu a hudby 😁 a jestli tam hoste prespavaji ci nikoliv
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule plno lidi to nevyužije protože většina dorazí v páru a nejčastěji to je tak, že jeden z toho páru ma něco společného s novomanzeli a ten druhy v páru je treba ještě tak dobre nezná a tak... Málokdy je, ze oba z páru jsou s novomanželi na stejne úrovni (příklad, kamos mého chlapa je hlavně kamos mého chlapa, můj taky ale už ne tak.moc, jeho manželku znám a je super, ale kamoskama bych nás fakt nenazývala a stejně to ma i můj přítel s ni)... No a pak ten jeden v páru není absolutní ignorant, tak přece neopustí svoji drahou polovičku kvůli nějakému koutku a nenechá ji tam napospas 😊 doufám, ze mi rozumíš jak to myslim. Další věc je, ze panský koutek ma jasný rysy - doutníky, cigara, rumy whiskey atd... No ale dámskej? Byt ženská přece neznamená byt pipina co musí byt na friscu nebo nějakým malibu... A co dal? Laky na nehty? Asi ne... Takže ten damskej není moc čím naplnit... Relax koutek chci... prostě na zemi polštáře atd... Ale nikoho tím nenutis aby se separovat... To se podle me využije
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz byl partner jednou svedek nevesty, tak zcela neplanovane vznikl pro muzske osazenstvo ''Bar u Forda''. Puvodne pro nevestu na cestu na obrad nachystal do autolednicky rumy (karibsky, mauricijsky...), domaci slivovici, orechovku a kdo vi, co jeste, aby si uklidnila nervy. Nevesta si dala cestou jednoho panaka a po obradu bylo auto v oblezeni chlapu, kteri uplne zapomneli na nachystany catering 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi haha, tak jsem asi jedna z mála ženských, co na toho Jégra jdou dobrovolně 😄 ale chápu, jak to myslíš 🙂 my budeme mít vše na jednom místě - je to srub, před ním louka, kde bude i obřad, za ním taneční parket a ubytování.. tak si říkám, že ta relax zóna by se dala udělat pak na té louce někdy odpoledne, kde bude větší klid 🙂 ale uvidíme.. @te_ssiinka_nelova rozumím, jak to myslíš 🙂 naštěstí teda můžu říct, že tam nebude nikdo jako +1, koho bychom vyloženě neznali, ale je to pravda s těmi "víc" a "míň" kámoši přes partnera 😄 jakože furt si říkám, že třeba v našem případě by můj přítel ten "pánský" koutek nějak využil, kdybychom někde byli, protože on jakožto kuřák a já jakožto nekuřačka se pak sem tam stejně separujeme, já ten smrad čuchat s ním nemusím 😄 ale pak je to to samé u ženských, co kouří no, a nedají se zase separovat.. ta jedna zóna pro všechny bude asi nejlepší 🙂 Na jedné svatbě jsem každopádně zažila ne vyloženě takhle relax zónu nebo koutky, ale měli tam vyloženě za tou stodolou, kde se slavilo, dva stolky s šíšou a kolem polštáře a musím říct, že lidí tam bylo docela dost 🙂 ale zase je taky otázka to složení, jak moc to mají hosti v oblibě 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@zabka_cestovatelka haha, tak to je super! 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule jako takhle rozděleny jsem to ani jedné svatbě viděla a zelo to prázdnotou a pak jsem viděla jednou rum bar a tam byli všichni kdo maji řadí rum... Ale pak se ti to tam hloučkuje... My se nakonec (pres moji nelibost, já ty koutky fakt moc chtěla, ale dost dobře mi to vysvětlil nejen muž ale i družičky) rozhodli, že nebudeme mít ani jedno a to taky z důvodu, že máme obsluhovaný bar... A třeba drahé rumy dáme k povolení nalivani jen nám, svědkům a rodičům a my je budeme zvát na ty dražší kousky... Není to o tom, ze bychom na to neměli nebo byli lakomý, ale takhle by všichni pili jen ty drahý věci a pak by prskali, že už toho došlo.. Takhle to bude jen pro nás, pro ty co si to fakt po tom všem zaslouží 🤗
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule no tak u nás by jsi se šíšou třeba vůbec neuspěla 😅 já třeba kouřim a přítel ne... To už je takový ze by jsi musela udělat koutek úplně na všechno 😅 Hele a taky to může dopadnout jako u moji švagrové... Ta si panský a dámský koutek rozmluvit nenechala 😅 ve finále den předtím tak chcalo, že ta louka na svatbu byla jednou velký bahno i když druhej den už bylo nádherne.. Takže můžeme s našima relax koutkama dopadnout úplně stejně 😂
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova máme to přesně stejně jak píšeš s tím klasickým a dražším alkoholem na baru, i proto si říkám, že dávat separé flašky ještě do nějakého koutku je zbytečné.. ale jak říkáš, taky se mi to hrozně líbí a tak hledám pořád nějaké pro a proti, co by mě utvrdilo v tom to tam tedy zorganizovat nebo ne 😄 a říkala jsem si i přesně to s tím počasím - se tu s tím budu drbat a ve finále to ani nepůjde použít 😅 ale jinak si samozřejmě svatbu s deštěm absolutně nepřipouštím! 😂 je mi úplně úzko, když si představím, kolik energie tomu všemu člověk věnuje, a pak ti to pokazí ta jediná věc, co prostě nemůžeš nijak zařídit.. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule Hodně záleží na tom, jaké máš hosty a co je baví. My měli fotokoutek s klobouky a jinými blbinami, 2 válecí místa s vodárnami, dětský koutek, kuřácký koutek a klidné posezení u ohniště. Využívalo se vše a hodně (viz. fotky). Kámošce se líbily ty vodárnové koutky, tak si ho taky udělala a nikdo tam nebyl, protože hosté na to zrovna neměli náladu/bylo to z ruky/nevyšlo počasí. Osobně mě dělení na dámský/pánský koutek vadí, protože si také ráda dám doutník a dobrý rum, místo prosecca a nevím, proč to separovat, ale každý to má jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule no právě, proto jsem se na to taky vyprala, protože pod tu pergolu se prostě nevejde všechno 😅 taky si to nepřipouštím, vše chystal na to abychom se oddálí u té velké meruňky, ale taky je velice možný, že se provdám hned podél zdi stodoly, protože bude chcát 😂 a jelikož relax koutek budu půjčovat (chci tepe a koberec na zem), tak proto se stejně jede maximálně 3 dny dopředu a to už nějak tu předpověď budeš vědět 😅 no dej pak vědět jak jsi se rozhodla... U me mimořádně vyhrál mozek nad srdcem a upustila jsem od toho, ale třeba takový starý dveře, který jsou úplně na nic jen na okrasu, tak ty mi nevymluvi nikdo 😂 takže neboj, nejsi v tom sama co když si něco vezme do hlavy... 😅
Odpovědět
Článek se načítá
@ttalgi @te_ssiinka_nelova Jezis, jo, jak ja s vama souhlasim! To deleni chlastu na pansky a damsky je strasnej mor, uz vickrat se mi stalo, ze jsem si v baru objednala nejaky koktejl a slecna servirka mi zacala vysvetlovat, ze to je: "ale panske piti!" a mam si radeji dat jakejsi tlamolep. Jeden ex nepil pivo, takze vsechny jeho sodovky, caje a horky cokolady v restauracich pristaly vzdycky prede me, jinej ex zase pocucaval Baileys zatimco ja pila negroni. @darcule Na dvou svatbach jsem zazila koutky s vodnima dymkama a na obou to melo obrovsky uspech, bylo tam nonstop plno. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@niky555 to zní super, díky za tip 🙂 když to máte takhle jednotné i pro všechny kámoše, že je to taky baví, je hned napůl vyhráno - toho já se trošku bojím právě, protože máme takovou nesourodou skupinu přátel i rodiny.. 😄 @te_ssiinka_nelova jak říkáš 😄 ti chlapi to s náma občas nemají jednoduchý, když si něco vezmem do hlavy, že? 😅 a jinak prostě pršet nebude a hotovo - držím palce! 😄 @rheb díky za postřeh! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Předpokládám, že nejde o koutek v samostatné místnosti a nerozumím tomu, proč některé holky zmiňují, že ženy by nemohly jít do pánského koutku. To by tam byla cedulka ženám vstup zakázán nebo se to vážně chápe tak striktně, že by sami muži ženy poslali pryč? To snad ne 🙂 Já osobně bych "koutky" brala jako součást zážitku z celého dne. Všichni hosté můžou na svatbě využívat veškerou předloženou zábavu, takže i koutky. Podle mě, čímkoliv hostům svatbu ozvláštníte, tím bude zážitek silnější, obzvlášť pokud budete odjíždět na focení a hosté se budou nějaký čas bavit sami. Ráda bych si zašla na dobrý rum do jednoho koutku a na speciální zákusek do druhého koutku, ve třetím bych se vyfotila na instax a podepsala svatební knihu a ve čtvrtém bych klidně využila pohodlnou relax zónu 🙂 Také jsem zažila koutek pro milovníky gumových medvídků a cukrové vaty, prosecco bar a zážitkový bar. Nabídněte svým hostům to, co víte, že ocení 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@darcule krásný den, podle uplynulé sezóny mohu potvrdit, že relax koutky nebo jak se nyní označují chill out zóny, tak jsou velmi oblíbené. Od června do září jsme je měli v půjčovně téměř na každý víkend kompletně rozpůjčované a nevěsty si je velmi chválily, ať už jako oddychové místo pro hosty nebo koutky pro děti s omalovánkami. Na příští sezónu chystáme ozvláštnit chill koutek karavanem. Přikládám pár fotografií
Odpovědět
Profilova fotka
@dennyna Já nemyslím, že by ženy nemohly jít do pánského koutku a naopak, ale pak vůbec nedává smysl je takto nazývat, ne? Chápala bych název prosseco koutek nebo rumový koutek, ale proč to nazývat pánský a dámský, když vlastně nechci separovat pohlaví a nabízím jej oběma?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?