Co a jak jste si na svatbu vyráběly samy?

3. čvc 2008380
  • Ahoj, jelikož nepatřím k těm šikovným 😞 chtěla jsem Vás některou moc poprosit, zda by jste mi neudělaly svatební oznámení, když bych dodala vše potřebné jako obrázky, texty aj. 🙂 Předem moc děkuji 🙂

• Janulka - stačí ti výstup v pdf, Corelu nebo jiném formátu???? Klidně napiš 😉

• Mile devcata,

rada bych az k nebeskym vysinam vychvalila praci werumky, ktery i pres me megapozadavky a vymysleni si a zklamani z 1.vytvarnice vsechno prebila a totalne me dostala prenadhernym oznamkem i pozvankou na hostinu.
    I kamaradka k tomu rekla, ze nas to oznameni totalne vystihuje a to je ta nejvetsi pochvala 😵
    Takze Verysku, DIKY! 🙂
    jeji praci muzete shlednout zdes: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1529577&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

P.S.: vdecim ti za zachranu nasi svatby, Veri 😵 Dekujeme 😵

• Sponzor fóra
  • Ahoj Holky, já jsem si všechny dekorace,kromě oznámení a kytek dělala sama, vloni jsem chystala oslavu taťkovu na 5O a přítelovi letos na 30 narozeniny taky všechno sama i kytky, pozvánky a teď mě čeká babičina oslava 80 a tchánovi 60, všechny narozeny co jsou letos tak jsou pro 40-50 lidí.
    ale baví mě to.

• Jeni: bozske, fakt! uz jsem chvalila v IP, jsem nadsena 😵

• vim, ze jsi nechtela kopirovani do diskuse, jen zminim, ze tohle je naprosto nadherne 😵 uz nikdy vice, odpust 😴
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1579845#navigator

• Ahoj Pavli, já jsem nechtěla kopírovní do diskuze z toho důvodu, že když jsem si dala do alba, fotku mojí maminy v šatech co si koupila na svatbu, tak mi jedna holčina bez mého vědomí dala tuto fotku do diskuze a kritizovali tam maminu.
    tohle mi nevadí. vůbec se nezlobím. 🙂

• ufff, to jsem rada 🙂
    tak krititzovat rozhodne nehodlam, ja lituju, ze nemam morsky motiv 😬

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební kytice a květinové dekorace na Vaše přání...
    Nabízíme také svatební vývazky, autokorsáže, jmenovky, svícny, oznámení...
    Náš svatební online krámek se zabývá především půjčováním dekorací a inventáře a dekorováním obřadů.
    Svatební půjčovna dřevěných dekorací.
    Slavobrány, obřadní stolečky, sudy, lucerny, krabičky na prstýnky a jiné dekorace.
    Koordinace svatebního dne.
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů