Cenová relace svatební výzdoby

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu/zkušenosti s tím, na kolik přibližně může vyjít výzdoba svatební hostiny, obřadu a svatební kytice pro maminky, nevěstu a 5 družiček od aranžérky. Naše svatba proběhne na Třebíčsku v září 2023. Pokud máte někdo i doporučení, koho oslovit, budu ráda. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Kytice pro 2 družičky, 2 družby, ženich, bratr, maminky a já kolem 10 tisíc, květinová výzdoba místa 5 tisíc a výzdoba jako výzdoba kolem 25 tisíc (na místě žádná výzdoba nebyla) ale to byl rok 2022 a už ty květiny rostly ale furt jsem dostala nižší ceny. Dnes by to bylo tak 15 za kytice a korzaze a 8500 za čistě balíky květin a výzdoba taky šla nahoru jako všechno zboží a to bylo 90% aliexpress
Odpovědět
40 hosti, Juzna Morava, za kvetiny 10 000,- Dekoracie asi do 5tis. Nepocitala som to a kupovala postupne, ale oni mali krasne priestory a ja som doniesla len take tie ramy s popiskami
Odpovědět
Komplet květinová výzdoba stolů, obřadního místa z nevěstina závoje+něco zeleného na doplnění, komplet za 12 500 Kč vč. kytky pro nevěstu, 2x mamky, 3 družičky, 4x korsáž pro ženicha a 3 družby. Když jsem viděla vyzdobenou hostinu, tak první dojem "Koukám, že koordinátorka se neřídila heslem méně je více." Záleží, jaké budeš chtít květiny. Růže nebo pivoňky by mě vyšly asi dráž, i když byla jejich sezóna. Myslela jsem, že mi část nevěstina závoje dodá rodina ze zahrádek, ale kvete až pozdě a já se vdávala v květnu 😎
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kytka, 4 malé, ženich, svědek, myrty, 2 velké na slavobránu, 1 ikebana, 20 kytiček do váziček na stůl, na dort a do vlasů - 13 tis. Za zbylou výzdobu asi 12 000 + další hodnotný věci jako strom života, fotokoutek, kniha atd.
Odpovědět
Všem děkuji za reakce, nás to tedy vyšlo na výzdobu obřadního místa, svatební tabule, sweet baru, stolu na dary a komplet květiny pro nevěstu, korsáže, kytičky pro maminky a 6x kytička pro družičky na necelých 27000,-.
Odpovědět
@ivulee_ tak pokud počítám komplet i s ostatními nesmysly, tak to bylo určitě víc 🙂 tady jsem vyjmenovála jen kvetinovou výzdobu. Ale měli jsme fixní cenu za koordinatorku, která měla obrovský inventář k zapůjčení v rámci ceny, a který přivezla na svatbu a dekorovala dle našeho stylu 🙂 takže cenu za toto nemůžu odhadnout. No, taky to byla pálka, ale ta koordinace dne a všeho byla k nezaplacení 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?