Bílé kaly, zelenobílá kombinace a smetanové svatební šaty. Hodí se to?

Mám dotaz, má některá nevěsta vymyšleou zeleno-bílou kombinaci svatební hostiny, bílé kaly a k tomu smetanové šaty? Půjde to k sobě? Co myslíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych to tak chtela a poblem v tom nevidim- ony ty kaly nejsou zas tak zarive bily :-)
Odpovědět
Ahojky, floristka mi bílou barvu květu k šampaň nedoporučila.
Odpovědět
to jsou problémy...holky, pořidte si to, co se vám líbí, nározy budou dycky takové i makové...
Odpovědět
Profilova fotka
stulinka, ja mela na svatbe uplne stejne barevne kombinace. x-) A sla bych do toho znovu. :-) Ty kaly nejsou ale ciste bile. ;-)
Odpovědět
Moje šaty jsou smetanové-někde taky říkají ivory.Tak si myslím,že by ty kaly mohly vypadat dobře.No ale jak vidím,co člověk,to názor! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli se ti to libi, tak to tak udelej ;-) Me se ra kombinace libi moc, a u dlouho to tak mam vymyslene, takze je mi jedno, co kdo rika. Hlavne ze se v tom budu citit dobre ja 8-) A tak to ma byt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla smetanové šaty a bílé kaly - viz mé album. ;-) Přesně jak píšou holky, ty kaly nejsou čistě bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky šampaň šaty a bílé tulipány, myslím, že to nevadí. Když se ti to líbí, ani květinářka mi na to nic neříkala, dá mi k tomu šampaň korálky na drátku do té kytice a šampaň stužku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla bílé kytky (textilní) přímo na smetanových šatech, tak proč by nemohly mít živé kytky bílou barvu. vždyť nejsou sněhově bílé a vždycky se dají doplnit a dozdobit tak, aby to sedělo. Já jsem měla smetanové a růžové růže a bílé kytičky nevěstina závoje (nebo co to bylo).
Odpovědět
ja přesně takovou kombinaci - ivory saty, bile kaly a pak vse ladit do smetanovo zelena taky chci, myslim, ze to je dobre, a nebo hlavne - mne se to libi:)
Odpovědět
Profilova fotka
mám čistě bílé šaty a taky sem chtěla bílé kaly.nakonec sem se ale rozhodla tak,že sice kaly,ale fialové (viz mé album-ne ty úplně tmavé,ale ty o odstín světlejší)!k tomu bude mít ženich stejnou košili a bílou kravatu-aby to trošku kontrastovalo!
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky chtěla původně ke smetanovým šatům bílé kaly, ale nakonec asi budu mít květy dooranžova, abych nevypadala jako mrtvola. Jsem podzimní typ, tak si myslím, že mi to v téhle kombinaci bude slušet víc. Ale jinak si myslím, že bílé kaly a smetanové šaty jsou naprosto ok. Spíš fakt záleží na tom, jakou máš barvu pleti, vlasů.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Přesně takhle to máme taky vymyšlené. Zeleno-smetanová kombinace a k smetanovým šatům kaly. Ty bílé. Výzdoba auta a stolu také kaly + bílé mečíky, protože svatba je v srpnu.
Odpovědět
Profilova fotka
mela jsem bile kaly ke sampan-merunkovym satum do tanecnich..koukni do alba....jinak kaly nejsou primo bile...i kdyz asi zalezi na druhu.Ted jsem v Amsterdamu a tady maji i ciste bile.Hezka muze byt oranzova nebo ruzova...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?