Svědkyně se urazila kvůli mým šatům...

Profilova fotka
Hezký večer.. předevčírem jsem byla s mojí nejlepší kamarádkou a zároveň svědkyní vybírat poprvé svatební šaty.. zkoušela jsem si jich asi 10... téměř na každé kámoška ofrňovala nos, máme jak jsem zjistila úplně odlišný styl.. nicméně. Z jedněch šatů jsem byla úplně paf... samozřejmě kromě kámošky tedy.. . všem (teta, sestra, kolegyně..) se šatičky též líbí, prý v nich vypadám jak princezna.. pořád na ně myslím, proto jsem kamarádce oznámila, že si šatky zajdu zamluvit než mi je někdo vyfoukne. No a nastal bod zlomu. Kamarádka se urazila.. ale takovým stylem, že mi až dala najevo že na svatbu chodit nemusi, že myslela že objedem víc salónů, a že se teda angažovat teda vůbec nemusi atd... 😔 Jsem z toho docela špatná.. necekala jsem takovouhle reakci...kvuli tomu, že jsem si vybrala šaty, z kterých jsem nadšená.. To je nutnost obcházet 10 salonu? Copak já jako nevěsta nemám právo vybrat si šaty, které se líbí mě a cítím se v nich i když jsem si nezkusila 30 druhů šatů? Vůbec nevím, co si mám myslet.. přijde vám to normální? nebo si to prostě jen moc beru??
Odpovědět
@moniifox Myslím, že bych asi přehodnotila volbu svědkyně. Přece Ti nezkazí svatbu, kvůli odlišnému názoru. Pokud jsi z nich paf, ber je. Takto se kamarádka rozhodně nechová. Dej na svůj dojem, na svůj pocit :) Buď princezna a nenech se rozhodit ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanybany010 děkuji za odpověď.. právě nad tím přemýšlím, že asi vyměním svědkyni. Moc mě to od ni mrzí.. jelikož se známe od mala...ale na druhou stranu se bojím toho, co by bylo dál, nedejbože ve svatební den? kdyby se jí něco nelíbilo? 😕
Odpovědět
@moniifox no právě, ono to nemusí zůstat u šatů, může to být výzdoba, lokalita, program, jídlo... Mohla by Ti to akorát otrávit. Je to Tvůj den a neměl by Ti ho nikdo kazit :) Ale naprosto rozumím tomu, že Tě to mrzí, mám taky kamarádku od dětství a cítila bych to jako zklamání... A jestli kamarádka je sama a není vdaná, možná je to taky závist :/
Odpovědět
Profilova fotka
@hanybany010 no, ona prave vdaná je ale má nejspíš před rozvodem 😐 tak si taky říkám i jestli není mrzutá schválně.. 😕
Odpovědět
@moniifox tak to bude nejspíš ono, proč je podrážděná... Tobě se daří, jí už tolik ne. Ale i tak, jak jsem psala, tohle není úplně správné chování kamarádky. Nesmíš si to nechat zkazit, to je nejdůležitější :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?