Květina pro svědkyni?

Ahoj, jak jste řešili kytku pro svědkyni? Dát nebo nedat? A pokud ano, tak jakou?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám objednaný květinový náramek na ruku, který bude ladit s mou kyticí.
Odpovědět
Já řeším náramkem :). Cenově to snad vyjde o něco levněji a je to takové ... no svěží, nepřekáží a může si tu květinu užít celý den kdežto obyčejná by během hostiny jen stále někde ve váze ...
Odpovědět
Profilova fotka
Naše svědkyně mít květinu budou, chtěla jsem je něčím odlišit od ostatních. Ale kvůli praktičnosti mi bylo od květinářky doporučeno dát jim spíše květinu do vlasů nebo jako náramek na ruku. Protože např. při gratulacích nám budou v případě potřeby brát dary od gratulujících nebo budou držet moji kytku, tak aby neměly plné ruce.
Odpovědět
Ahoj, u mě svědkyně mít malou kytku bude... :-) U nás je to i docela praktické, protože to bude zároveň květina, která po obřadu bude součástí květinové dekorace stolu a zároveň je to kytka na házení :)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás také mít bude, malinkou verzi té mojí. :-)
Odpovědět
Bude mit mensi verzi te me, pak s ni budu hazet :)
Odpovědět
Květinu na ruku nám květinářka nedoporučila, vzhledem k tomu, že máme svatbu v létě a kytička by uvadla. Bude mít malou verzi té mé.
Odpovědět
Za mne určitě kvetinovy naramek aby měla volné ruce. Testovala jsem a bez problémů celý den vydrží:-)
Odpovědět
Svědkyně i maminky budou mít menší květiny do ruky, poté se dají do vázy na stoly, takže budou sloužit i jako dekorace
Odpovědět
Nechám udělat květinový náramek, líbí se mi to a bude mít volné ruce.
Odpovědět
Ahoj, tak u nás to bude tak, že svědkyně bude mít věneček z květin (statice) :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@veronika_8_6_2018 Stějně to praktikujeme i my, o kytky jsem je nechtěla ochudit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, já jsem ze začátku chtěla náramky, ale v květinářství mi bylo doporučeno spíš klasické květiny. Náramky prý rychle uvadají, když není možnost dát je do vody. Tak jsme to vyřešili tak, že holky měly květiny, které se potom zakomponovaly do výzdoby stolu - měly nachystané každá svou vázičku na místě a myslím, že holkám nepřekážely :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@mosquito Dobrý den, a měla Vaše svědkyně také zároveň i vývazek/korsáž? Děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Moje svedkyne měla kytku normálně do ruky. Ve stejném provedení jako já, jen malinkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše svědkyně bude mit kytku stejnou akorát menší než bude ta moje i vývazek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mimo hraní na svatbách vyrábím pamětní placatky s iniciály svatby. Je také možné přidat jméno a prakticky cokoliv, co si budete přát. Mám mnoho vlastních svatebních motivů (nejen pro svědky). Cena gravírované placatky vč. úpravy motivu je 179 Kč. Kulatá s plnobarevným potiskem 239 Kč. Posílám poštou nebo zásilkovonou za 69,- V případě zájmu mi prosím napište.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?