Výběr svatebních šatů Frýdek-Místek a okolí

20. led 201720

Dobrý den,

můžete mi prosím doporučit vhodný svatební salon, kde mají opravdu široký výběr svatebních šatů, řekněme za ceny do 10.000 Kč - Frýdek-Místek a okolí. Dnes jsem byla v Rožnově a slabota.

Resp. Nemáte někdo zkušenosti se svatebním salonem ve Frýdku -Místku "Pod Zámkem" ?

Děkuji.

S pozdravem
Petra

 • Rozhodně nedoporučuji salon v Místku (Adelaide) - šatů mají málo a nejsou moc moderní. Paní říkala, že prý skoro všechny šila ona, žádný název značky jsem se nedověděla. Přestože jsem v salonu byla sama, vůbec se mi nevěnovala, nic nenabídla, telefonovala. Tak jsem si šaty na věšácích prohlédla sama a otočila se na podpatku.

 • Zkuste i Ostravu. Byla jsem v salonu Paris a úplně nový model co přišel v lednu mám za 11 000. Takže starší modely budou určitě levnější. Paní ochotná a má v oku postavu a poradí se střihem a řekne, když to člověku nesluší. Byla jsem spokojená a byla to má první zkouška a hned jsem tam našla TY PRAVÉ. Takže jsem ostatní salóny zrušila 🙂

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Desítky let zkušeností, stovky šatů a tisíce spokojených nevěst. To je CAXA, jeden z největších odborníků v oboru svateb. Najdete u nás vše !
  Jsem oděvní návrhářka specializující se na svatební šaty na míru. Navrhnu a ušiji Vám originální svatební šaty pro Váš den.
  Svatební salon v centru Plzně. Jsme tady pro Vás a Vaše sny. Nyní jsme nabídku svatebních šatů doplnili o šaty pro malé družičky.
  Články od našich partnerů
  Jak zařídit pokoj pro hosty
  Zlato jako oblíbený šperk
  Jak (ne)používat stativ
  Archiv článků od partnerů