Úprava svatebních šatů se spadlými ramínky, šikovná švadlena?

Ahoj nevěsty, Vybrala jsem si svatební saty se spadlými rameny, zatím jsem je nekoupila, moc se mi libí, musela bych tedy vyjmout vystuhu z prsou, což nebude problém. Šaty jsou na šněrování, bohužel v nich nedám ruce nahoru, nebo alespoň do úrovně ramen na tancování. Nemá někdo zkušenost, zda by se s tím dalo něco dělat, nějak úhelně vložit něco strečového, aby byly alespoň trochu flexibilní? Nebo nemáte nějaký kontakt na šikovnou švadlenu v Praze, která by mi s tím mohla pomoct? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
šaty za hubičku?
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova ano
Odpovědět
Nebylo by lepší koupit šaty které sedí? Chápu menší úpravy,ty jsou vždycky i u šatů ze salonu ale tohle mi přijde že jsou šaty prostě malý.🤷
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinamot tak se obávám, že s tím nikdo nic neudělá, ale nejsem švadlena... Ty šaty kupuje na aliexpressu, neříkám, že nejsou hezký (jako všechny nejen tyto), ale švagrová si loni taky koupila na alixpressu šaty, dala je 4 švadlenám, taky kvůli nějaké úpravě, všechny to odmítly, že je to špatně ušitý, že se s tím nedá nic dělat...
Odpovědět
@holka2106 ano, mám i jinou zálohu, jen tyto se mi tak moc líbí, tak jsem doufala, že by šlo treba poupravit, proto se ptám. Jinak velikost všude jinde seděla, je pravda, že o velikost větší jsme nezkousely, prý by rikávy byly stejné...
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova wow, to jsem nevěděla, dekujiua informaci...
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinamot já měla z tama taky šaty, 02, mě to nesedělo na prsou, odchlipovalo se to, řešili jsme to s tátou (umí šít), zda to taky nějak vyřešíme ale prostě to bylo tak "tvrdý" že to prostě bylo nereálný, takže jsem je vrátila a mám odjinud šaty. Nehodlala jsem řešit ve svůj svatební den, zda oboustranný pásky drží nebo nedrží, zda se to odchlipuje nebo ne (vidět nic nebylo i tak, jakmile jsem nebyla úplně narovnaná, tak se to odchlíplo a nebudu celý den na svatbě jak paragraf)... Takže jako "poučená", tohle radím, ze své zkušenosti, i já =) Nebo chceš celý den přemýšlet, jak by jsi dala ruce nahoru (jen třeba "blbý trsání")? ale rozhodni si to sama, já chtěla šaty co sednou jak hrnec na prdel a nebudu se o ně prostě starat =) můžeš je do 14ti dnů vrátit jako já 😉
Odpovědět
Dobrý den, švadlena musí vypárat celý vrchní díl, přestřihnout přední díl a asymetricky Vám vytvarovat styl spadlých ramínek. Bud Vám zvolí elastický materiál, nebo doporučí falešnou aplikaci. Pokud se podíváte kde Vám jde střed, měl by být uprostřed prsou a trošku decentně tuto část otevírat. Je to zásah do šatů a není levnou záležitostí. Šaty překupované tak prostě jsou, část může konfekčně sedět a část ne. Zde máte jenom základ střihu sice trošku jiného, ale přesto spadlé ramínka musí mít systematický tvar. Pěkný den a hodně štěstí!
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Děkuji, já jsem šaty právě kvůli rukávům nekoupila a zajímalo mě, zda se s tím dá vůbec něco dělat nebo ne. Takže děkuju, moc jste mi všichni pomohli a vyberu jiné! 🙂) Můžu se zeptat, kdes šaty nakonec ulovila? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinamot jasně ze můžu, ale jde o to zda tvůj rozpočet je tech oněch maximálně 7 tisíc? Pokud ano, tak ti moc nepomůžu, dala jsem si jeden model šít a vyšel me na 18 tisíc 😉 ale je ten z nejdražších asi... Jinak kolem 15 tisíc, pujcovny kolem 10 az 12
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?