Třpytivé nebo flitrové svatební šaty - rady

Profilova fotka
Mela nebo bude mít některá nevěsta trpytive svatebni saty? Mam vyhledle jedny, ale nejak si nejsem moc jista, zda to je opravdu svatebni🙈 Ve skutečnosti jsou jeste krásnější 😍
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Když se Vám líbí, tak proč ne? Jsou krásné a sluší Vám. Jen opatrně se šperky, už bych nedávala nic blyštivého.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou krasny. Lazaro ma hodne podobny a jsou uplne bozi :) jednoduchej zavoj a max nausnice jako doplnek a bude to perfektni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty jsou moc krásné :-) A pokud se Vám líbí a cítíte se v nich dobře, tak proč si je nevzít ;-)
Odpovědět
Tyto jsou moc pěkné a moc Ti sluší :-)
Odpovědět
Jsou nádherné! Určitě bych se nebála :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@janulalu dobry den, prosim vas odkud je mate? Shani takove svagrova a zatim jsme zadne podobne nikde nevideli
Odpovědět
@kamuska96 Podle interiéru bych řekla, že je to La novia v Hodoníně. Mají tam spoustu krásných šatů, většinou teda ve velikostech 34 - 38.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano je to la novia Hodonín, ale na podzim je měli ve vyprodeji, tak nevim jestli ještě budou🙂 Caxa Brno měla taky nějaké trpytive
Odpovědět
Ja mam tiez rezervovane podobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janulalu Jsou krásný a sluší Vám....:-). Neváhala bych...:-). Šiji svatební šaty a za tyto bych se nestyděla....:-). M.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Me se moc libi - odkud jsou? Taky bych do nich sla :)
Odpovědět
Článek se načítá
Mela jsem take trpytive saty, byly nadherne. Jak tu nekdo psal o neblystivych spercich, to je blbost, mela jsem krasne nausnice ve tvaru slzicky a vyborne to k tomu ladilo. Jedine "minus" satu bylo, ze trpytky byly pak vsude - na hotelu byl koberec a bylo presne videt, ktery pokoj patri neveste, byla tam trpytiva cesticka :-D Rozhodne bych do nich sla znovu!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Nevim jestli to je jeste aktualni 🙂 Ale mela jsem a popripade prodavam 🙂 Svitilo nam slunicko a vypadalo to uzasne
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?