Svatební šaty - trendy a inspirace

Ahoj holky, Momentálně se bohužel kvůli opatřením můžeme jenom kochat místo zkoušení šatů, tak jsem chtěla založit téma, kde bychom mohly sdílet co se nám líbí, jaké jsou momentální trendy, tak nějak se vzájemně inspirovat... Já v poslední době pokukuji spíše po minimalistických šatech, krajek je všude plno a myslím, že v jednoduchosti je krása. 🙂 Viděla jsem to i u mnoha návrhářů a salonů v nových kolekcích... Tyhle od Pronovias jsou například úchvatné: https://www.nuance.cz/svatebni-saty/p...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Souhlasím, že v jednoduchosti je krása 🙂 jedna věc je si vybrat šaty na obrázku, které se vám líbí, druhá věc je, aby vám padly, seděly, slušely. Znám spousta případu, kdy si holky vybraly, zamilovaly se a po vyzkoušení zjistily, ze tyhle teda ne 😄 což naštěstí nebyl můj případ. Ale sla jsem do salonu s tím, ze na mě určitě nic mít nebudou a ve všem budu vypadat jak pitomec.. 😄 Důležitý je se v nich hlavně cítit 🙂
Odpovědět
Hladké jednoduché šaty jsou nádherné, ale krajka toho víc schová - ať už něco se týče postavy, nebo nedostatků švadleny. Takže já nakonec asi půjdu do krajky, i když se mi ty hladké bílé taky moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@zihuatanejo v jednoduchosti ke krása souhlasím, taky jsem po nich koukala ale brala bych raději s ramínky nebos rukávky ...
Odpovědět
Bílá krásná čistota je stále populární 🙂
Odpovědět
@mallucia Ty první jsou opravdu nádherné
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?