Svatební šaty - kolekce 2011. Co na to říkáte?

Zdravím všechny zasnoubené, které plánují svatbu na příští rok. Možná jsme taky tak natěšené na vybírání šatů, že jste začali hledat, jak budou vypadat nové kolekce, které půjdou na podzim do půjčoven. Zjistila jsem, že už jsou většinou zveřejněné, předvedené na přehlídkách a salony si je naobjednaly, aby je stihly ušít. Mě nejvíc nadchla kolekce Pronoviasu, mají ji celou na pronovias a na youtube se můžete podívat na přehlídku nebo focení (super je video Making Of Pronovias 2011 http://www.youtube.com/watch?v=I4UP-A...). Co na to říkáte? A vypátraly jste nové kolekce u jiných značek?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ja som tuto kolekciu nasla uz pred mesiacom a niektore salony ju uz v plnom prude poziciavaju-napr.v Ziline,Novych Zamkoch,Bratislave,Nitre a v Leviciach :-) zhliadla som kolekciu Maggie Sottero novu ale je na mna prilis extravagantna :-N budem hladat a pridam sem zatial sa maj pekne adazbrna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
trdielko kde najdem novu kolekciu od maggie sottero. vopred dakujem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sinov prepac ze az teraz odpisujem maggie sottero maju urcite v salone v Leviciach v salone jasmine a v salone linia videla som ich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaaj ty si ich videla na zivo? som myslela, ze na nete. ja som z malaciek, takze tym smerom na vylet asi nepojdem. :-D
Odpovědět
Koukala jsem, ze nekde v salonech jiz maji predkolekci 2011. Fakt nadhera :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
sinov tak na tuto temu som uplne zabudla tak az teraz keed som tu zabludila ti odpisujem :-N videla som ich tu vleviciah na zivo vo vyklade ;-) kludne mozes ist na vylet do LV prides ma kuknut chichi :-D bonamale predkolekciu som nevidela ja uz rovno kolekciu :-D :-D
Odpovědět
budu mít svatbu 25.6.2011 a už jsem byla zkoušet šaty. Já jsem úplně bezradná, ten nový san patrick nemá chybu :-o
Odpovědět
Tady už mají nový pronovias taky a jsou krásné http://www.salonparis.cz/svatebni-sat...
Odpovědět
Já zkoušela Cafetal, Cangas a spoustu dalších. Jsou úplně jiné než má každý. Určitě si vyberu ze San Patrick nebo La Sposa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A já myslela, že nové kolekce budou tak v listopadu. ani nevím, kdy si šaty jít zkoušet. Svatbu máme v květnu, ale ještě mi přijde brzo jít ted zkoušet šaty. akorát to je tak na konci listopadu, nebo ne?
Odpovědět
listopad je dobrej :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?