Svatební šaty - Brno

15. dub 202140

Ahoj všem nevěstám! 🙂 Chci se zeptat, neznáte někdo nějaké místo v Brně, kde si člověk může koupit svatební šaty? Nemyslím salóny, šaty si půjčovat nechci 🙂 Díky.

 • Ja jdu koupit saty do salonu Bella. 😉

 • Ja si koupila saty v salonu Caxa, maji tam velky vyber.

 • V Salon El mají velký výběr svatebních šatů na prodej za velmi rozumné ceny v poměru ke kvalitě, která je luxusní. Všechny jsou také vystaveny na webu, zkuste mrknout.

 • @lenkapras  Souhlasím se salónem El. Nakonec si tam půjčuji, ale vybírala jsem i ze šatů na prodej a paní říkala, že mi je případně upraví úplně jak budu chtít po všech stránkách. U půjčovaných to ne vždy jde (např. výrazné zkrácení u někoho velmi malého - trochu ano, ale bude si muset vzít podpatky).

  Každopádně kvalita je opravdu na vysoké úrovni, možná ne každý model samozřejmě, aby byl i rozptyl ceny různý, ale já si vybrala takové, u kterých bych se při šití jinde nedoplatila. Už se těším, až je budu mít celý den a sobě 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme rodinný svatební ateliér, kde plníme nevěstám představy o jejich svatebních šatech. Šijeme svatební šaty na míru a sukně a topy pro družičky.
  Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku luxusních svatebních šatů značky Emmi Mariage a svatebních doplňků Camella
  Půjčujeme originály svatebních šatů MAGGIE SOTTERO z USA od r. 2006.
  Nabízíme snubní prsteny Rýdl, Retofy, zlato se zirkony i brilianty, ocel, titan.