Švadlena na doporučení - Praha a okolí

Profilova fotka
Ahoj, máte někdo dobrou zkušenost se švadlenou? Mám představu o šatech, chtěla bych si je nechat ušít. Jsem z Prahy ale klidně se někam přiblížím, hlavně když bude paní šikovná. Díky moc 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@marie_zipkova Dobrý večer asi je hloupý doporučovat sama sebe 🙂. Mám malé krejčovství v Praze a pokud byste se chtěla podívat na mou práci, tak můžete buď na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli a nebo na webu . Na FB jsou recenze od některých mých zákaznic a mám pocit, že i tady něco málo je.... 🙂 A něco málo o mně..... Šiji úplně vše, obleky, fraky, kabáty, saka, plesové šaty, svatební šaty, kostýmy pro hrady,...... Nejraději ale šiji plesové a svatební šaty. Jsou pokaždé jiné. 🙂. K nevěstě mohu sladit ženicha, družičky, maminky,....kohokoliv 🙂. Pro tuto svatební sezonu mohu ještě nabrat cca šest svateb 🙂, tak pokud byste si chtěla nechat ušít šaty u mne, tak dejte prosím včas vědět 🙂. Jediné co potřebuji od zákaznice, je dobrá nálada.... 🙂 S pozdravem Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@tinakli děkuji za odpověď, určitě se podívám na vaši práci, můžu vám napsat na fb nebo na nějaký e-mail?
Odpovědět
Profilova fotka
@marie_zipkova Klidně i na FB ale klidně i na mail Krejcovsky.atelier@seznam.cz 🙂
Odpovědět
Ja si nechavam sit u https://m.facebook.com/#!/hannellendr... Super domluva, spousta satu na vyzkouseni, takze muzete vyzkouset, co vam sedi a cena mi prijde dost v pohode.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?