Šikovná švadlenka, která ušije svatební šaty. Vysočina

Doporučte prosím šikovnou švadlenu, nejlépe Vysočina (ikdyž za opravdu šikovnou jsem ochotna dojet kamkoliv :), která ušije jednoduché, splývavé šaty stejného střihu jako na fotce, poradí s materiálem atd. děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Fotečka se vám asi někde ztratila :)
Odpovědět
koukám na to i příspěvky se mi nějak ztrácí :D přidám foto znova a radši zašlu i do zpráv ....
Odpovědět
Ahojky, taky sháním šikovnou švadlenu.... Vysočina, okolí Brna, ale dojedu prakticky kamkoli, když to bude stát za to...Moje vysněné jsem totiž nikde nenašla...
Odpovědět
Holky, velice pěkně, kvalitně a ochotně šijí v Madoře v Mikulově . Je tady o nich celá diskuze.
Odpovědět
Tak to se hned kouknu, děkuji....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Jsem modni navrharka, siju a navrhuju saty na miru. Nevidim zadny problem usit pro vas saty vasich snu :) Mrknite na moje prace, rada vytvorim pro vas jedinecne saty! NANAY - designing with Love
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik je přibližná cena takových šatů?
Odpovědět
@luciafff velká :-( ale nanay šaty jsou nádherné!
Odpovědět
Profilova fotka
@luciafff cena na usiti celokrajkovych satu 16 tis. + latky (cca potrebujeme 5-6 m krajky, cena za metr cca 2500kc, + tyl, podsivka, spodnicka ~ 18tis) tak ze muzu rict ze takove saty prijdou 30-35tis, co je stejno jako pujceni v znackovych salonech. Ale budete mit vlastni saty na miru, podle vasich predstav, vybery fazony, latky atd :) Jinak mam v nabidce na pujceni teto saty:
Odpovědět
Profilova fotka
Takové a podobné šaty máme u nás skladem na salonu. Koukněte na web, cena od 4500 do 7000 na prodej. půjčovné cca poloviční.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Dobrý den nevěsty, kdo by narazil na toto fórum a sháněl šikovnou švadlenku na ušití svatebních šatů, tak bych vás ráda pozvala do našeho ateliéru Srdcem v Polné na Vysočině, kde jsme toto září otevřely rodinný ateliér a naším přáním je, zde plnit sny všech nevěst o jejich svatebních šatech. Ukázky naší práce můžete vidět na webových stránkách, FB či IG. Těšíme se na vás. Tým Srdcem <3
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?