Menu Forum

Saty pro nevestu 183cm a vyse MS kraj

24. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
Registrovala se 4. září 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Havirov, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
Registrovala se 4. září 2007 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 8 příspěvků. Havirov, Region Karviná.
 Ahoj holky, chtela bych se zeptat a poradit, kde shanite saty pri vysce cca 183 cm, zda tady takove nevesty jsou. A to z Moravskoslezskeho kraje? Dekuji emoticon
22. lis 2015 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
viktorieluskova
1
Registrovala se 17. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Region Ostrava.
  • Svatba byla 17. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
viktorieluskova
1
Registrovala se 17. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Region Ostrava.
 Ahoj, já bych ti doporučila šaty značky Pronovias - jsou dražší (půjčení 12 - 15 000) ale šijí se na vysoké ženy emoticon a budeš mít velký výběr. Nebo potom šatičky na míru emoticon
22. lis 2015 v 09:06  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Elody.cz - značkové svatební šaty
Tereza Martinková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ústí nad Labem
9

“STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA: 45 úkolů, od zasnoubení, až po svatební noc http://elody.cz/45-svatebnich-ukolu”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Tereza Martinková PRO

9

“STÁHNĚTE SI EBOOK ZDARMA: 45 úkolů, od zasnoubení, až po svatební noc http://elody.cz/45-svatebnich-ukolu”
(Před 5 měsíci)

@kujinka Já bych tě zase ráda odkázala do našeho obchodu, šaty upravujeme podle výšky nevěsty a od příštího roku bude možnost objednání šatů k vypůjčení a objednání šatů do salonu.

Terka
22. lis 2015 ve 12:38  •  www.elody.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viktorieluskova
1
fotoportrét
fotoportrét
viktorieluskova
1
 Já bych takové šmejdy nekupovala a zašla bych si za kvalitou do salonu emoticon ať máš - co si přeješ přesně na tebe emoticon Každý salon ti šatičky upraví emoticon
22. lis 2015 ve 13:59  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Tereza Martinková PRO

9

(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Tereza Martinková PRO

9

(Před 5 měsíci)

@viktorieluskova A ty jsi naše šaty někdy viděla na živo, že můžeš tvrdit, že jsou to šmejdy?
22. lis 2015 v 15:10  •  www.elody.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “nevhodná reakcia”
22. lis 2015 v 15:32 • viktorieluskova
fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Tereza Martinková PRO

9

(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
terezamartinkova
Tereza Martinková PRO

9

(Před 5 měsíci)

@viktorieluskova Pochybuji, že by nevěsta vyhodila šaty za 10 000 Kč a přitom by řekla, že je nadšená, přesto, že by měla možnost získat všechny peníze zpět, pokud by šaty nebyly kvalitní.

Mimochodem, podle tvého chování soudím, že kamarádky nemáš emoticon
22. lis 2015 v 16:26  •  www.elody.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
izzybickerstaff
15
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 26 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
izzybickerstaff
15
Registrovala se 24. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 26 přátel.
 Ahoj, já mám stejnou výšku emoticon jsem sice z Prahy a u vás jsem v žádné půjčovně nebyla, ale tady jsem nijak velké problémy s délkou šatů neměla, i když někde by byla nutnost vzít si baleríny. Nejlepší je mít šaty z nové kolekce, které ještě nejsou zkrácené, tam máš volnost a můžeš si dovolit i podpatky emoticon Přeju hodně štěstí při výběru!
22. lis 2015 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
 Děkuji, děkuji všem. Příští týden jedu do Prahy, tak se můžu podívat i tam, třeba tam něco najdu emoticon je pravda, že je asi fajn dívat se na nové, zatím nezkracované šaty. Terezamartinkova určitě se podívám i u vás, za to přece člověk nic nedá emoticon
22. lis 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_praha
Svatební salon NEVĚSTA Praha
Eva Macháčková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
4
fotoportrét
fotoportrét
nevesta_praha
Svatební salon NEVĚSTA Praha
Eva Macháčková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Praha
4
 Dobrý den , můžete se přijít podívat i k nám , když jedete do Prahy. Máme značku LA SPOSA , běžně šijí pro vysoké nevěsty.
22. lis 2015 v 19:16  •  www.nevesta.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Ostrava
14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

14

“Jana Kouřilová 5označit hvězdičkouMěla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání 2. červen 2016 ·”
(Před 5 měsíci)

@kujinka Pokud nic nenajdete dle vašeho vkusu a přání rádi vám šaty ušijeme v našem salonu.
Pokud budete chtít více info rádi vám na vše odpovíme. Salon Vanessa Havířov
23. lis 2015 ve 13:19  •  www.salonvanessa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
 @salonvanessa k vám se teprve chystám emoticon
23. lis 2015 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Já teda měřím 175 cm, ale měla jsem podpatky 13,5 cm.. A šaty jsem měla půjčené ze salonu Karina v Ostravě-Svinově.. Většinou jsou ty šaty dost dlouhé, chce to prostě zkusit.. A s tím salonem jsem byla moc spokojená. Nádherné šatičky a půjčovné 3.900,- na všechny šaty (já nakonec měla úplně nové šaty, ještě s visačkou emoticon
23. lis 2015 v 15:44  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

14

(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
salonvanessa
svatební salon Vanessa
PRO

14

(Před 5 měsíci)

@kujinka budeme se těšit emoticon
23. lis 2015 v 15:51  •  www.salonvanessa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
fotoportrét
fotoportrét
kujinka
1
 @tedrezka Děkuji za tip, určitě se tam půjdu taky podívat, pořád si říkám, že mám čas, ale člověk asi nikdy neví, jestli potom sežene emoticon
24. lis 2015 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí