Nevesty 160cm ukazte svatebni saty

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem nestastna.. Mam 160cm a ve svatebnich satech se spodnickou si pripadam jako obri bonbon. Tim jak jsem mala, me vsude davaji spodnicky s vetsim prumerem aby se saty nemuseli moc zkracovat. Jenze ja mam k tomu jeste trosku siroky boky a tak si pripadam ve vsem jak selka. Zajimalo by me jake saty si vybiraji nevesty okolo 160cm.
Odpovědět
1
2
@chaarlynka ahoj, byt Tebou, tak bych sla do stylu tech, co mas na 4. fotce - do tvaru zvonu, lehce stazene kolem zadku, ale od stehen uz aby se rozšiřovaly. Mas uzky pas, takze ho nech vyniknout. Ja jsem 158 cm vysoka, takze jsem taky prcek. Nakonec mi tenhle styl fakt sedel, sla jsem výhradně po nem a ve dvou salonech mi po te, co jsem jim vysvetlila tento styl, na me koukali nevericne a tvrdili mi, jak mi vidí ve stylu acek. No nakonec mi po odzkoušení pater satu nasli ten muj styl a uznali, ze jsem mela pravdu, jedna mi řekla, ze mi dela to i vyssi. :-) dalsi vec je krajka, kdyz je vsude, tak to taky nedela moc dobrotu. Pripada mi, ze jsi postavou podobne jako ja, tak bych zkusila ten styl satu do zvonu :-) hledej, najdes určitě krasne :-)
Odpovědět
@chaarlynka děkuju. A vyšly mě na 5000. :-D věděla jsem, že při našem místě svatby "padnou za vlast," tak se mi nechtělo moc investovat. Jestli jsi z Brna, tak určitě koukni na Marii Mukařovskou - podle mě šije naprosto božské šaty. A pak značka Nymphae - Brno, takové snové šaty od Sonky Skerik.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@tarbo Dobrý večer, Máte tyto šaty na prodej? Děkuji Štogerová
Odpovědět
Profilova fotka
@karol1212 Pardon za pozdní odepsání, šaty byly z Šaty go home půjčené, jen stuha, mašle a černý šněrování bylo přidáno
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám svatební šaty ušít :-) Sídlím na Praze 8. Na mou práci se můžete podívat na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli a nebo na web tinakli.cz :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?