Netradiční šaty s květinovou výšivkou

Profilova fotka
Dobrý den, mám takovou představu, že bych si přála mít svatební šaty s květinovou výšivkou. Celá svatba by měla být žluto ledově modrá plus bílé prvky. Družičky by měly žluté sukně s bílým tílkem, ženich žluté šle apod. Jsem mála a hubená (153, 47 kg) představovala jsem si žluté tenisky a k tomu bílé jednodušší krajkové šaty s nabíranější sukní (třeba by stačila jen žlutá mašle), ale asi víc by se mi líbilo, kdyby měly šaty žluté kvítky, nebo žlutou výšivku. Nemůžu najít vůbec žádnou inspiraci. Dokáže někdo poradit? Děkuji moc Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné výšivky najdete na www.folkova.sk
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika_mesnerova Dobrý den Veroniko, Já šiji svatební šaty a vše na svatbu a už z Vašeho popisu jak si představujete oděvy vás všech, musím řídi, že budete mít na památku super fotky a videa. Vždy když k nevěstě ladím družičky, ženicha, maminky,....tak je to na fotkách opravdu dokonalý...🙂. Já Bohužel vyšívací stroj nemám. Když jsem si ho jela koupit, nakonec jsem si objednala jiné dva průmyslové stroje🙂. Ale šaty pošívám krajkovými aplikacemi a krajkami. Jedné firmě jsem šila kalhoty pro celou firmu a jejich znak jsem jim nechala vyšít v průběhu šití. Jedné nevěstě jsem šila malované hedvábné svatební šaty. Vše jsem nastříhala, nevěsta si šaty odvezla k domluvené paní, která jí je namalovala a pak mi je zase přivezla a já pokračovala v šití.🙂. U té výšivky to má různé postupy. Něco se musí nechat vyšít v průběhu šití a něco, třeba jako délka šatů až úplně na konec. Každopádně kdyby jste chtěla využít mých služeb, napište 🙂. Ještě pár šatů mohu pro tuto sezonu nabrat...🙂. Mou práci můžete vidět na www.tinakli.cz nebo na FB: Zakázkové krejčovství Tinakli. Tak dávám fotky častěji. Hezký den Martina 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?