Lze nastavit korzet?

Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem si donesla domu saty, delali mi na nich posledni upravy. A myslela jsem, ze me klepne. Na me prvni a zaroven posledni zkousce (jsou site na miru, tak nebyly treba zadne velikostni upravy, jen detaily) mi sedely pekne, akorat v pase potrebovaly v jednom miste trochu zmensit a upravit pasek. A dneska dojdu a tak tak jsem je dopla, jsou na zip, a vubec se nemuzu nadechnout. Krejci to nameril spravne, ale svadlena to blbe pochopila a vzala to nejen z pasu, ale po cele delce korzetu! Bylo mi receno, ze se ustrihla latka vyhodila a nemaji to jak zvetsit a tak mam proste smulu. Presivat to uz nebudou, nemaji jak. Takze ted mam doma saty, ktery nemuzu mit na sobe dyl nez 5 minut jinak mam pocit, ze omdlim. Hubnuti nepripada v uvahu, mam velikost 34 a nechci byt ve svatebni den jak kostlivec :) A na nove saty uz nemam penize, jakoze zadny, tak prosim nepiste at si jdu pujcit/usit jiny. Mate nekdo napad, jak by se daly saty zachranit? Diky moc.
Odpovědět
A co odstranit zip a dat tam klasicke provlikaci ocka?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten přístup toho kdo to šil, to je ovšem vrchol... no ale jediné řešení, jak radí paní nade mnou, odstranit zip a dát místo toho šněrování, to není tak nemožná oprava a vyloženě bych se jí dožadovala zdarma u firmy která šaty šila..
Odpovědět
@mejzy85 taky souhlasim s navrhem vyse, a pises, ze je to chyba te firmy, ktera ti saty sila, takze ti to musi opravit oni a zdarma!!! Jinak jsi jim za ty saty ani nemela nic platit a nechat jim je tam! :(
Odpovědět
Hodila bych to dotyčné firmě na hlavu. Oni ti šaty ušili/zničili, tak by ti je měli zdarma opravit. Co s tím dělali je čistě jejich problém, ne tvůj a zaplatit za šaty, které jejich vinou nemůžeš mít je prostě blbost.
Odpovědět
Obratem bych žádala nápravu. Buď mají vrátit peníze nebo na vlastní náklady udělat to šněrování viz. výš :-) Rozhodně bych si tohle nenechala líbit!
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně vyměnit zip za šněrování , ale tohle bych žádala od firmy která vám šaty šila s tím, že by se vám za nedopatření měli velice omluvit a vše provézt zdarma. Tohle není vaše vina , ale špatná komunikace mezi prodavačem a švadlenou. Salon Vanessa
Odpovědět
Chyba vznikla uz v momente, kdy jsi saty zaplatila a odvezla si je domu :( :(... Kdyby ti misto velikosti 34 usili velikost 56, taky bys je vzala domu?.. Mela jsi jim rovnou rict, ze tyto saty nezaplatis, protoze ti jsou male a nejsou ''site na miru'' ale site na miru nekoho jineho.. a at ti provedou zdarma opravu... Tak drzim palce.. kdyby ti to nedejboze neopravili, snad najdes sikovnou svadlenu, ktera ti vymeni zip za snerovani, ale v tom pripade rekni firme, ktera ti to sila, ze das jejich jmeno na internet (a vytvor na to novou diskuzi) a budes na ne sirit hodne negativni feedback.
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud by jste opravdu měla problém s opravou klidně se můžeme domluvit, ale věřím, že se firma nad sebou zamyslí.
Odpovědět
Profilova fotka
Saty jsem zaplatila hned na zacatku, kdyz se sepisovala smlouva se salonem. Chteli penize predem. No ted uz je to jedno, vzala jsem si je, pac jsem nechtela dojit domu s prazdnyma rukama. To bych pak byla aji bez satu i bez penez. Kazdopadne uz jsem nasla jinou svadlenku a predela zip na tu snerovacku, tak to snad nejak dame dohromady. ;-)
Odpovědět
@mejzy85 V každém případě to měli udělat oni a zadarmo.Nenechala bych to jen tak,přinejmenším jim udělej zaslouženou negativní reklamu a napiš o jaký salon se jedná
Odpovědět
@mejzy85 souhlasim s tou negativni reklamou.. a chtit penize predem je divny.. zaloha je jedna vec, ale pokud saty nesedely meli ti penize vratit..
Odpovědět
Šaty se šily v tom saloně, kde jste platila zálohu, nebo to bylo zde obvyklé šití v Číně? Chodila jste na zkoušky šatů během šití? Při tom by se měly chyby vychytat.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?