Kdo s vámi šel vybrat svatební šaty?

Zobraz úvodní příspěvek
Kolik lidí vám dělalo "doprovod" při zkoušení šatů? Se mnou chce jít mamka, tchýně, švagrová, kamarádka, vizážistka. Připadá mi to blbé, takové procesí a hlavně to bude zase milion komentářů od každé. Takže: koho si vzít s sebou? :-(
Odpovědět
1
7
8
Profilova fotka
první kolo jsem absolvovala sama.... No a pak šel se mnou snoubenec, každý dám do svatby kecal, tohle jo a tohle ne.... Tak jsme řekli, že si vše zařídíme uplně sami :)
Odpovědět
Profilova fotka
@xxevaxx Ja nad tim ted taky vazne uvazuji. Jeste uvidim...
Odpovědět
Profilova fotka
@katerinazdu no já prvně oběhla salóny a pak jsem snoubenci ukázala ty, které šatky se mi nejvíce líbily... Tak a pak řekl, jé, tyhle jsou krásné, v těch jsi jak princezna.... Já měla jasno - dala jsem si je upravit na moje míry a doladím k nim doplňky a vůbec toho nelituju. Všichni mi říkají, že to přináší smůlu, pak mám udělané náušnice a náhrdelník z korálků - to taky prý přináší smůlu Já nejsem pověřivá,oproti budoucí tchýni, tak všem ukážeme, jak budeme mít krásné manželství i tak :D
Odpovědět
Ja som isla s maminou a svedkynou a doma som ukazala priatelovi fotky - on mi povedal, ze ktore sa mu pacia a ktore nie. Najviac sa mu pacili tie moje :-) tak som sa z toho tesila, takze vie ake budem mat saty ale na zivo ma v nich este nevidel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si šaty vybírali společně se snoubencem a oba jsme se shodli, co se nám na tom druhém líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si udělaly s holkama doma dámskou party, při které mě jedna z nich (švadlenka) odborně změřila a já odeslala asi 25 rozměrů s obrázky šatiček do manufaktury k výrobě.o) výsledek super - bylo to bez stresu a bez jediného zásahu jsem se v nich vdala .o)
Odpovědět
Profilova fotka
ve dvou salonech s kamaradkou a ve dvou s maminkou
Odpovědět
Doprovodila me kamaradka a probehlo to v klidku, ono kdyz se tam clovek musi vysvleknout skoro do naha,tak nepotrebuje nijak zvlast velke obecenstvo.
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem asi v 11 salonech, většinou se mnou byla některá z kamarádek. Šaty jsem nakonec vybrala v saloně, kde jsem byla sama, ale pro potvrzení výběr naživo jsem si vzala svědkyni. Ženich mě viděl až v den D (chtěli jsme to tak oba dva). Po svatbě jsme mu ukazovala fotky ostatních šatů a tvrdil, že jsem vybrala asi nejlepší, co jsem mohla vybrat.
Odpovědět
....nedovedu si představit vybírat šaty s někým...sto lidí, sto názorů, co nejvíc vyhovuje mě si stejně určím jen já sama Na druhou stranu poměrně dobře vím, co mi sluší a co chci.....když v tom někdo nemá jasno, je dobrý mít rádce....každopádně žádný lichotníky, ale ty, co umí říct i nelichotivou pravdu Šaty jsem ukázala příteli hned, prostě jen tak:-D
Odpovědět
já šla se svědkyní a našim kamarádem gayem....a kdybych ještě někdy měla vybírat šaty tak jdu sama. nebo bych si vzala aspoň někoho kdo má podobný vkus v oblékání. pokud někdo rád extravaganci a prsa pomalu venku, bude vám vymlouvat eleganci nebo klasiku a podobně. takže co se líbilo mě, to mi zkritizovali a co chválili, to mi přišlo šílené. přítel taky viděl šaty, jen v jiném barvě a odsouhlasil je. aspoň že my se v názorech sejdeme....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přítel viděl šaty pouze na fotkách,už mám asi 50 variantu :-D Jinak zkoušet jsem chodila s kamarádkou co se měla vdávat,jednou se sestrou a jinak budu chodit jen se svědkyní...ta je na to nejlepší,známe se dlouho a stačí když se jen podívá a já vím jak vypadám... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vybírat se mnou chodily hlavně kamarádky,jedna,co se vdávala loni na stejném místě jako chceme my a podruhé bývalá spolubydlící. A nakonec moje mamka,se kterou jsme si to fakt užily a našly ty nejhezčí šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem šla na první kolo s maminkou, protože by to nepřenesla přes srdce, ale jako neutralizační prvek jsem vzala svoji nejlepší kamarádku :-) V jednom salónu jsem byla sama, ale protože už byl celkově pátý, dokázala jsem posoudit, jak v šatech vypadám. Teda ne že bych to předtím nedokázala, ale když jde o něco důležitého, což podle mě svatební šaty jsou, potřebuju oporu okolí :-) A ty "ony" jsme vybraly s nejlepší kamarádkou, která by mě nenechala vdát se v něčem hnusném :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sla s tatinkem, maminkou a sestrou. Nastesti jsme se nakonec vsichni shodli. Bez problemu a jeste k tomu jsme si udelali krasny rodinny vylet do Prahy. :-)
Odpovědět
Holky, co se vdáváte až za víc jak rok, nemáte obavy, že se vám než to vypukne třeba zalíbí jiné šaty? Přece jenm budou nové kolekce atd. to jedině si zakázat po dalších šatech koukat.
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 tak já se vdávám za 314 dní..na podzim si šaty nechávám šít...strach nějak nemám...asi i díky tomu,že mám 7 měsíců na výběr... :-) jinak od začátku se můj názor změnil asi 1x a teď po 2x s tím,ale že to bylo kvůli miminku...teď jsem si v podstatě jistá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 Mně to čeká až v červenci příštího roku,ale já se nebojím,že se mi budou líbit jiné a já už ani po dalších šatech koukat nebudu,maximálně budu vybírat mezi dvěma favority, uvidíme :-D stejné šaty se mi líbily dva roky,teď jsem objevila jedny,ve kterých si připadám jako Popelka,takže to byla druhá změna a mezi těmi dvěma se pak bude rozhodovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dvě kamarádky, nejdřív jedna a potom druhá...ostatní dostávaly fotky na mail :) potom, co jsem šaty vybrala a zamluvila, jsem je ukázala mamce, která byla nadšená :) Přítel viděl jen fotku...doufám, že to do svatby zapomene :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sla poprve do salonu se svou budouci tchyni a svagrovou, protoze moje rodina zije prilis daleko... Saty jsem si ale vybrala uplne nekde jinde a sama. Jakmile jsem si je oblekla, vedela jsem, ze jsou to ty prave :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Chodila jsem zkoušet jen s mamkou (kritik největší :-D). Podle mě je ideální mít s sebou maximálně 2 upřimné vkusem oplývající rádce. ;-)
Odpovědět
Já jsem byla se svědkyní přítele, se svojí druhou svědkyní a s mamčou. Nejlepší rádkyně ... shodli jsme se ve všem a když jsem si vzala ty poslední na sebe, tak jsme měly jasno všechny, že jsou ty pravé ;) Docela mě překvapilo kolik z vás tady psalo, že je váš přítel viděla před svatbou ... do toho bych já osobně nešla ... těším se na to, že poprvé mě uvidí až budu přicházet k oltáři ;)
Odpovědět
Já doufala,že si svatební šaty půjdu zkoušet se svou svědkyní...bohužel byla poněkud zaneprázdněná. Nakonec jsem poprosila rodiče a bylo to super... A těším se, jak bude ženich zírat:-)
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?